Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek Hsg-re. Elmondha...

Holnap megyek Hsg-re. Elmondhatatlanul félek! Kinek milyen tapasztalatai vannak? Meddig fáj nagyon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 20:07
 1/8 sumergo ***** válasza:

Nekem rohadtul fájt, de csak addig a pár percig, amíg tartott a vizsgálat. De nem mindenkinek fáj, van aki alig érzi. Gondolj a leendő babádra, az sokat segíthet. Én 2x is megcsináltattam, és ha ezen múlott volna, hogy legyen babám, megcsináltattam volna többször is. Nyugi, tényleg pár perc az egész. Sok sikert!


32+6 hkm (lombikos)

2011. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el.

2011. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sajnos nem birok élménybeszámolót tartani,mert csak 1 ilyen eszköze van a kórháznak és előttem valakin elvégezték a hsg-t.1hónap múlva kell mennem.Remélem össze jön a baba és nem kell átélnem ezt a vizsgálatot.
2011. szept. 19. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:

szia.ha normális a doki nem fáj.nekem maga a vizsgálat nem fájt volna és a kontrasztanyag nyomás se fájt.pedig a bal el van záródva.

nekem az fájt,hogy összezárt a méhszájam és 3-an feszítették(szakították)szét.pokoli volt!!!azután 40 fokos láz és kiderült fertőzést kaptam és allergiás vagyok a jódra.ezt ha doki megkérdi elmondtam volna neki.1 hétíg abszolút nem tudtam lábra állni.de ha ez nem lett volna azt mondom nem fáj.mikor felteszi az eszközt azt lehet érezni,olyan mintha megcsípne bent valami.de ha ezen múlna hogy legyen baba újra megcsináltatnám minden hónapban akár.ne félj!!!!

2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És te kaptál valami érzéstelenitőt?Mert elfelejtettem megkérdezni a dokit.Csak annyit kérdeztem hogy mennyire lesz kellemetlen,erre vissza válaszolta viccesen,hogy még mindenki túlélte,akinek ő csinálta...Mindegy,jövő hónapban túl esek rajta,addig marad az idegeskedés...És neked segitett?Mert azt olvastam,hogy 3hónapig könnyebb teherbe esni.
2011. szept. 20. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:

szia.nem kaptam érzéstelenítőt.de elötte 1 órával bevettem egy cataflamot.te is vegyél be egyet.ez sokat jelent.

és két dolog amire figyelj,és ha nem lesz,kérjed!!!!

1.:előtte a doki vegyen hüvelykenetet mert ha van valami gomba vagy baci,akkor bejut a méhedbe.nem szabad megcsinálni.az enyém adott egy papírt,hogy kenet negatív,de nem csinálta meg.ebből lett a baj,ezért fertőződtem el.

2.:ha kész vagy,írnia kell fel antibiotikumot.mindenki kap,megelőzni a bajt.én ezt se kaptam,csak mikor elvitt a mentő 40 fokoz lázzal és görccsel.doki elkérte a papírom, megsemmisítette és másikat írt amire már rá volt írva hogy kaptam.pedig nem.de ő mossa kezeit!

ja még valami:a vizsgálat menses után és még peteérés előtt kell legyen!!!nekem ezzel sem törődött.mi van ha megtermékenyült a pete és kimosta....


még nem estem teherbe.magas volt a prolaktinom,szedtem 2 hónapig bromocriptint.már rendben van,járnom kell uh-ra és mindig szép tüszőm van.már szabad előttem az út.

csak a férjemmel van baj:normálisnál sokkal kevesebb spermium,gyógyszerekre ne reagál.csak rosszabb lett.most volt hormon nézés,rendben.október 18-án here uh-ra megy.meglátjuk.ha nem lesz rendben,inszem vagy lombik. vagy inkább inszem lenne jó ,mert a lombikot én nem tudom finanszírozni.messze is lakunk Pesttől és páromnak már szabija sincs.egész évben jártunk elfogyott mind.csak a főnöke hozzáállása miatt tud még elmenni 1-2 órára Gyulára.de Pestre????meglátjuk.

ha van kérdésed,írj.

csilla

2011. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leirást!Nagyon félek,hogy fájni fog,sok rosszat olvastam itt a neten.Arra odafigyel a dokim,hogy peteérés előtt legyen a beavatkozás.3-ik nap megyek uh-ra,a menzesz után pedig következik a hsg.Nagy reményeket fűzök hozzá,remélem utána sikerül teherbe esnem.Neked előtte nézték a hormonjaidat,vagy ez volt az első vizsgálat?
2011. szept. 21. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:

nézték a hormonokat.ez volt az első .utána jött a hsg.

de ne félj neked nem biztos hogy fájni fog.

2011. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!