Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki kivizsgálással az sztk-ba...

Aki kivizsgálással az sztk-ba ment, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Én Szolnokra megyek az sztk-ba.Több,mint egy éve nem sikerül a baba. Mensi előtt barnázni szoktam. Milyen vizsgálatok várhatók? A TB mindent támogat? Akár az UH-t is,amikor a peteérést figyelik?
2011. júl. 18. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem jó tapasztalataim vannak az orvosi részét tekintve. Elmentem SZTK-ba, mondtam, hogy másfél éve nem jön a baba. A doki felírta a hormonvizsgálatot, a clostit, figyelte a peteérést ultrahangon, aztán csinálták a hcg tesztet. Mindent a tb fizetett. Ami rossz tapasztalatom, hogy ha nem az egyetlen jófej doki volt benn, akkor olyan nem törődöm módon csináltak mindent a helyettesek. Szóval, ha az ingyen vizsgálatokért cserébe bevállalod, hogy nem túl empatikusak és akár nem is túl kedvesek, akkor rendben van az SZTK is. :)

Sok sikert!

2011. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is sztk-ba járok. mikor szóltam, hogy nem jön a baba, az első orvost nem hatotta meg, nem tett semmit. mondta, majd a méhnyakrák vizsgálat után foglalkozunk a témával, ha minden rendben. utána megint visszamentem hozzá, akkor sem csinált semmit. ekkor egy másik dokihoz mentem (minden nap más rendel), aki viszont azonnal szuper kedvesen, segítőkészen elmondta, hogy milyen vizsgálatokra utal be (hormonvizsgálat, hüvelyi UH, férjem andrológia), s az eredmények birtokában folytatjuk...

Hát kiderült, hogy ez a rendes orvos csak helyettesített valakit a rendelésen :( , de remélem valahogy megtalálom őt :D

2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Én ugyan nem szolnokra járok, de általános tapasztalatom minden SZTK-val, hogy időhúzásra játszanak, mint a fociban. :-(

A TB ugyan mindent támogat, de egyszerre csak egy vizsgálatot. Amíg annak az eredménye nincs meg, addig nem mennek tovább, vagy ha gond van, amíg nincs kikezelve... Így lehet, hogy mire végzel a teljes kivizsgálással, ha nem találják meg a problémát rögtön, vagy nem csak egy probléma van, hónapok, vagy évek telnek el.

Én inkább rögtön meddőségi cenrtumban kezdenék, ők értenek hozzá igazán, és van lehetőségük egyszerre megcsinálni több vizsgálatot is.

2011. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, de engem a kórházba küldtek kivizsgálásra a nővédelmi tanácsadásra!Remélem normálisan megnéznek mindent mert a magán orvost nem engedhetem meg!
2011. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!