Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem szabályos a ciklusa...

Akinek nem szabályos a ciklusa Honnan tudja mikor vannak a termékeny napok? (hőmérőzés-teszten kívül) Illetve kinek milyen a tünete? 😊

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkezdenék fajni a melleim es baromira kivanom a szexet, naponta tobbszor is csinalnam. Nekem ez az árulkodó jel:)
2021. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mellfájáson kívül ugyan ez 😅
2021. júl. 19. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szúr a petefészkemnél
2021. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja meg olyan érzésem van mintha meg akarna jönni most.. Pedig addig még van 2 hét
2021. júl. 19. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is csak azért szexelünk, hogy gyereket csináljunk. Ha mindkettőnknek van kedve, akkor nem fogjuk vissza magunkat, ha nincs kedvünk, akkor meg nem erőltetjük csak mert aznap éppen “kell”. Így van heti 3-4 spontán alkalom, ez baba szempontból is ideális.
2021. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En sem csak azért.

Igény szerint

Bár mostanában le csökkent heti 1 alkalomra mivel dolgozik és nincs itthol.

2021. júl. 19. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szabalyos a ciklusod, nem vagy hajlando a peteeresedet kovetni teszttel, akarmivel (ha egyaltalan van) es csak heti egyszer szexeltek, akkor ez rohadt nehezen fog osszejonni.
2021. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem mert nem vagyok hajlandó hőt nézni, vagy tesztelgetni

Csupán tapasztalatokra vagyok kiváncsi 😊

2021. júl. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!