Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés? Többi lent

Hőmérőzés? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehetséges hogy rossz a lázmérőm? 36.5-t mértem majd rá 10percre 35.2-t.

Ez hogy magas a terhesség jele is lehet akár? 10dpo



#Hőmérzősés
2021. márc. 26. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
35,2 magas? Amúgy a másik mérés nem érvényes, egyszer kell mérni, rögtön ébredés után. Ahányszor méred, annyiszor más eredményt kapnál, nincs értelme.
2021. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A 36.5-re gondoltam : )

Azt mértem elsőnek

2021. márc. 26. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A 36,5-et nem mondanám magasnak, de attól is függ, mennyi szokott lenni neked ovuláció után. Ha továbbra is fent marad majd, tesztelhetsz, 10 DPO-n még nem lehet megmondani, mi lesz belőle.
2021. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 36.2-36.4 volt alaphöm és terhesen 37.1-36.8 között ingázott. Mondjuk baba nélkül is ennyi volt mensi előtt mindig.


Neked mennyi az alaphőd? 2 nap múlva megpróbálhatsz egy tesztet ha nem bírod kivárni, hogy valóban nem jön meg a mensid.

2021. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az alap hőm max 35,5 szokott lenni. Nem szoktam mindig nézni,ma csak gondoltam egyet és meglepett hogy ilyen magas. teszteltem de semmi,erős negatív. 31-én lenne esedékes a menstruáció.
2021. márc. 26. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a hőmérőzésnek akkor van értelme, ha minden nap nézi az ember. Random egy egy adat mit sem ér.. kitartás, ha késik tesztelj.
2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!