Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két tesztem is pozitív lett,le...

Két tesztem is pozitív lett,lehet tévesen?Az orvos alig találta meg a petezsákot. Terhességről van szó?

Figyelt kérdés
1hét múlva vissza kell menni,vagy korábbi a terhesség mint 5hét,vagy nincs is?????:(3-4hetesen már látják az eredményt uh-on?
2008. dec. 9. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Alig làtta meg?

De ezek szerint csak làtott valamit.

2 pozitiv teszt 100 esetböl talàn egyszer tévedhet,nem hinném hogy pont nàlad.:)

Igen lehet hogy korai,és ez a baj,de ne éld bele magad,vàrj még egy hetet,és akkor biztos leszel magadban,de _én véleményem szerint 90%hogy az vagy!

Sok sikert!

2008. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia

Addig nem vagy terhes amíg nem látja a szívhangot:)

Ez az én dokimnál a bevett sablon szöveg. A petezsák látható, de a bébi nem, majd a 6hetesen, a fiatalabb terhesség miatt sem kell aggódni, annyit jelent, hogy nem 14napon volt pé, és nem akkor volt beágyazódás:) szóval nyugi.

Én is így jártam, és babázok.

Sok boldogságot

12hetes kismama

2008. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Valószinű,hogy kismama vagy ha két teszt is kimutatta,lehetséges hogy nagyon fiatal a terhesség és vizsgálattal nehéz megállapítani még.Az ultrahanggal kitudják mutatni az eredményt,sokkal biztosabban mint vizsgálattal.A vizeletből is szoktak rendelőkben ilyen vizsgálatot csinálni ha bizonytalan a terhesség.
2008. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akimaradt mensi után 2 héttel érdemes menni!

Az én dokim azt mondta, hogy előbb nem érdemes.

Neked is totál felesleges volt, elhiszem, hogy izgulsz meg minden, de ez a tesztek miattvan, mert sokkal-sokkal előbb mutatják ki a babát, mint bármilyen technikai csoda, ami az orvos rendelkezésére áll.

Tanulj belőle, és a következő babánál ne császkálj sehova, míg a 6. vagy 7. hetet be nem töltöd! Csak feleslegesen stresszelsz, amitől aztán mondanom sem kell, elmehet a baba! Ez biológia, és köszönhető annak, hogy az egész hormonrendszer egybe van kötve, és nagyon sok hormon hasonlít a másikra kémiailag... A sztresz progeszterontrombol, pajzsmirigyet, stb, mind-mind növeli a vetélés esélyeit.

Neked babád lesz egyébként, gratulálok! :-)

2008. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-4 hetesen még korai, nem nagyon látni ultrahangon,6 hetesen már látszik jól. kb 7. héten már szívhang is van. Lehet pl későbbi ovulációd volt és akkor lehet egy egész héttel fiatalabb a babád, mint gondolják.
2008. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

HA már látott petzsákot,az már jó, azért hívott vissza, hogy majd akkor már a szívhangot is meg tudja állapítani :) ! Gratulálok!

2008. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!