Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki nem emlékszik,...

Ha valaki nem emlékszik, mikor volt az utolsó mensije, akkor az orvos, hogyan tudja megállapítani, hány hetes terhességről van szó?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Szia hát majd az uh kb megmutassa hány hetes vagy a baba növekedése alapján meg azért kb csak emlékszel hogy hónap eleje vagy közepe táján voltál beteg nem? azért percre pontosan annak se tudják megmondani aki tudja mikor volt az utolsó mensi nekem az uh-n 7 hetes voltam rá 2hétre 8hetes kicsit kavaró most az elején de kialakul majd jó baba várást
2008. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam, de így is meglett a baba, nincs ezzel semmi gond. Papírforma szerint a 39. héten született, hát a fene tudja, lehet, hogy tényleg egy héttel korábban jött (mert front volt, állítólag attól jöhet egy két héttel korábban), de lehet, hogy pont idejében jött és akkor egy héttel idősebb volt. Végülis mindegy, egy-két hét eltérés nem nagyon számít.
2008. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tudom az utolsó mensesem időpontját, de a ciklusaim hosszabbak , mint 28 nap, így nem alkalmazható a megszokott módszer. Ezért uhon állapítják meg a baba korát, és abból dolgoznak mindig, nem naptármódszerből.
2008. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!