Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon sikerült eredményes...

Vajon sikerült eredményes időpontot elcsípnünk?

Figyelt kérdés

A héten tegnap és tegnap előtt voltunk együtt a párommal. A ciklus.hu szerint holnap van ovum., viszont tegnap előtt negatív lett az ovuteszt, a tegnapi pozitív, ma ismét negatív. Tehát úgy néz ki, téved a ciklus.hu. Ennek tükrében, mit gondoltok, sikerült elcsípni a legeredményesebb időpontot? Illetve nektek hány napig volt pozitív az ovutesztjeitek?


Köszönöm!


2010. aug. 27. 15:40
 1/5 nacebee ***** válasza:
54%

az ovuláció a menses első napjától számított kb 14.napon van.ilyenkor is tanácsos reggel csinálni és ne akarjátok görcsösen mert annál nehezebben jön össze

sok siker 32 heteskm

2010. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nekem eleve nem lehetett a 14. napon mert elcsúszott a ciklusom 30 naposra. Így csúszott a peteérésem is.
2010. aug. 27. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
NA most ez a kismama butaságot írt. Az ovu a következő menzesz előtt van kb 14 nappal. NEkem pl. a menzesz első napjűtól a 19-en volt most ovum. A ciklus.hu pedig miért ne tévedne, hát csak egy gép, számol egy átlagot és kész, azt nem lehet elfogadni, max alátámasztja a tudásodat.A pozitív után általában 24-36 órán belül bekövetkezik az ovu. Az utolsó pozi és az első nega napon ó együtt lenni. De ha a pozitívon együtt voltatok, az teljesen jó.
2010. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nacebee ***** válasza:

azért tudom,h akkor van mert laporoszkopiát csináltak és a doki úgy számolta mikor kell csinálni a beavatkozást.amúgy nekem se napra pontosan jött meg soha/az elmúlt 10 évben soha/.az utolsó 2 héttel elöbb jött meg.de hallottam olyat is h van második ovu néha ami a menses elött pár nappal van,ugyhogy sztem ne az ovu tesztekre hagyatkozzatok.csináljátok ha akarjátok!össze fog jönni!

sok sikert

2010. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked épp akkor van. Nekem pl. 18-19. napon van.
2010. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!