Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ilyen? Ket pozitiv...

Hogy lehet ilyen? Ket pozitiv teszt ellenere nem vagyok babas?

Figyelt kérdés
Volt ket pozitiv tesztem,a havim ket nappal elöbb jött meg,de nem olyan sok mint szokott.Tegnap erössen sötet volt (fekete-barna)mara elenk piros de keves.Minden terhessegre utalo gyanu jeleim megvoltak,de mara csak a derek falyasom maradt,ami talan a havim miadt is lehet.Volt mar igy valaki es ennek ellenere babas volt? Vagy Ne is remenykedjek!Köszönöm ha valaszoltok!Ez nekem most tenyleg fontos!Kinek milyen tapasztalata van ilyen esetben?
2008. dec. 9. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt darabos a mensid??
2008. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy babás vagy /voltál. lehet hogy megtapadt de pár nap után levált és mensiként távozott. nagyon sok ilyen elöfordul, aki nem tezstel rögtön az észre sem veszi, mert pár nap késéssel megjön neki.

de amit leírtál nem jelent semmit. ha a következö mensid nem jön meg csinálj tesztet és akkor kiderül. most lehet már nem vagy terhes de még a hcg szinted lehet olyan magas hogy a teszt pozitív lesz.

2008. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
menj lel dokihoz mindenképpen még a ahéten ha lehet
2008. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors valaszokat.Nem nem volt darabos a mensim,es nagyon elenk piros es keves verzesem van,ez a masodik napom.Szerintetek merjek remelni?
2008. dec. 9. 10:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz kedves harmadik valaszolo? Szerinted mas baj van?Megilyedtem!!!
2008. dec. 9. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én új vagyok, nem a harmadik, és szerintem ne ilyedj meg!!

Terhesség alatt mindig baj, ha vérzés, vagy görcs jelentkezik - erre utalhatott a harmadik válaszoló - de ilyen fiatal terhességnél ez még nagyon csúnyán kifejezve szelektáció. Természetes úton tisztul a szervezet, nem kell beavatkozni.

Ám láttunk, hallottunk már olyat, hogy azon a helyen kívül, ahol megtapadt a baba, a többi nyálkahártya még mensi formályában távozhat...

Sajnos tényleg nem lehet ezt most még tudni. Ha tudsz várni, szerintem 2 hét múlva teztelj megint, ha nem, akkor azért menj dokihoz, hogy kiderítsétek a pontosat és megnyugtasson. Semmiképpen azért, mert előre jól felidegesítetted magad!

/Ha - ne adj isten - az derül ki, hogy nem tudott megtapadni a petesejt, próbálkozz barátcserje kapszulával, az a sárgatest hormont serkenti, amire szükség van. És legalább tudod, hogy a teherbeeséssel nincs gond :)/

SZORÍTOK!!!

2008. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ha most elmész orvoshoz, akkor nem kell várnod a teszteléssel, mert már ilyenkor is látszik a petezsák, csak egy sötét folt semmi több, ha van ilyened, akkor valószínű megmaradt és babázol, ha teljesen sima a méhed, akkor sajnos elvetéltél, és az is látszik, ha sajnos orvosi beavatkozásra van szükséged, mert a méhfal nem jól vált le vetélés után...

Sajnálom ha rémisztőnek tűnik, de jobb ha elmész, én azonnal a dokimnál lennék, ha pozitív után véreznék... Későbbi terhességet is befolyásolhatja.


Szorítok, hogy jó hírt kapj

12hetes kismama

2008. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a haramdik vagyok ELŐSZŐR IS NEM MEGILJESZTENI AKARLAK de az én esetemebn az történt hogy volt poz tesztem kicsi vérzés és negyonerős derékfájás, mikora dokihoz elmentem azt mondta hogy elhalt a baba kétszer jártam így vagyis már két babót elvesztettem de mind a kettő az 5 héten történt, azért mondtam hgoy menj el az orvoshoz mert ha nincs gond akkor legalább megnyugodhatsz és nem fogod végigidegeskedni a legszebb időszakot, ha baj van akkorpedig tudnak csinálni valamit
2008. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen hamar ha megtermekenyult is a petesejt, meg nem volt beagyazodas.
2008. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mindenképpen elmennék ultrahangos vizsgálatra, megnézetni.
2008. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!