Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan élitek túl az újabb...

Hogyan élitek túl az újabb sikertelen hónapot?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, érzem,hogy most is meg fog jönni :( keddre nem várom, de minden olyan ,mint amikor megjön 😢
2021. jún. 25. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mióta próbálkoztok?

Addig ne add fel a reményt, amíg tényleg meg nem jön.

Én egyébként azt próbálom csinálni, hogy szexelünk, aztán nem foglalkozok a témával, amíg meg nem jön (remélem most nem fog)...

Nagyon jól megy, itt vagyok a topiknál. :D

2021. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Keress magadnak egy jó hobbit, mert így bele fogsz csavarodni, ezt a legjobb indulattal mondom. Orvos mit mondott mi a baj? Ha voltál dokinál, alkalmazod a tanácsait, akkor nincs más dolgod, mint élni közben az életedet. Nemcsak a gyerekkel teljesedsz ki, más is van olyan fontos, pl. önmagad.

Igen, könnyen pofázok hisz fogadsz hogy nem is éltem át... Nem, nem éltem át, de kívülállóként bazi idegesítő, ha egy gyermektelen nő folyton ezen sopánkodik. Szedd össze magad.

2021. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem sápítozok, bocsánat. Van munkám, van egy gyerek. Tesót szeretnénk. És ez a 7.hónap, hogy nem jön. Peteérés van.

És igen nehezen viselem, hogy nem jön a második kicsi, mikor elsőre jött az első.

Nagyon szeretnénk a kistesót

2021. jún. 25. 09:19
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, lehet én is ezt fogom tenni.

Nem LH tesztezek, spontán hátha minden könnyebb 😊

2021. jún. 25. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a meglevő gyerekednek akarsz kistesót, akkor ne is akarj. Ha második gyereket akartok a pároddal, az már egészen más.
2021. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem szó szerint kell venni 😄

Nyílván gyermeket szeretnénk. Igen másodikat.

2021. jún. 25. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is nagyon szeretnénk egy második gyerkocot, de sajnos eddig nem jött össze.

Februárban volt egy missed ab, elhalt 8.-ik heten. Azóta volt ketto kémiai terhességem, az egyik 5nap késes után jött meg, másik 10nap késes után, nem erősödött a teszt sem, szoval tudtam valami nem oke.

Pedig minden rendben van velem és a párommal is, meg sem jön össze.

Nagyon nehéz, de úgy vagyok vele akkor fog jönni mikor nem számítok rá.

Kitartást kérdező! Inkább várj rá hónapokat, minthogy egyből sikerüljön de elmenjen:(

Nekünk hiába jött össze első alkalommal, meg is hamar búcsút kellett neki mondanunk..

2021. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!