Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy nemvárt...

Volt már olyan, hogy nemvárt előtt elkönyveltétek sikertelennek a hónapot és mégis baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi volt az oka, hogy nem reménykedtetek?
2020. aug. 5. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban a hónapban voltam rákszűrésen, azt mondta a doki, hogy nem lát érett tüszőt, szedjek egy csodagyógyszert, és attól jó lesz minden. Nem vettem, mert bíztam a testemben, de azért elhittem, hogy ebben a hónapban nem lesz semmi, ez volt a harmadik próbálkozós hónap, így rá se görcsöltem. Mégis összejött, 5 és fél hónapos már a babám, most raktam le aludni 😍
2020. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek is utro támogatással jött össze, a másodiknál is elkezdtem szedni, majd egy hónapban abbahagytam, hogy tudjanak teljes hormonpanelt nézni. Na akkor lettem terhes. A mai napig nem értem. A harmadik megint utróval sikerült csak.
2020. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk együtt "jókor" abban a hónapban, meg már amúgy is elkezdtem a hormonpanelt nézetni, mert addigra már rég nem jött a baba. Hát aztán csak bekopogott a kisasszony :)
2020. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Sosem sikertelen az a hónap amiben sok jó szexen vagyok túl :)
2020. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a második lányom.

Az első lányom születése után felborultak dolgok, és minden menstruáció előtt barnáztam. Előtte sosem.

8. próbálkozós hónapban voltunk az exemmel, mikor nemvárt előtt 3 nappal, szex után jött egy adag barna. Na mondom kezdődik a barnázás, kuka ez a hónap is. Ezen kívül nem éreztem semmit, de biztos ami biztos, nemvárt napján feltettem egy tampont. Nem jött meg. Másnap sem. Akkor vettem egy tesztet, mert nekem óramű pontosságú a ciklusom, sosem késett. Nemvárt utáni harmadik napon reggel megcsináltam és szinte leugrott a csík róla :)

Sírtam örömömben a padlón, Viberen írtam meg az exemnek, hogy összejött 😊

2020. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fel voltam készülve lelkileg, hogy nem fog azonnal összejönni (IR, túlsúlyom maradt még bőven a 40kgs fogyás után is, viszonylag rendszertelen menzesz 30-39 nap, néha ki is maradt stb). Lh teszteltem is és nem volt egyértelmű pozitív az érzékeny teszt sem. A második hónapnál jártunk amikor ugyan úgy jöttek a PMS tünetek. Feszült a mellem, előjött a szokásos 1 db pattanásom. Elkönyveltem ezt is sikertelen hónapnak. A mellfeszülés kezdetétől számítva kb 7 napon belül meg szokott jönni, aztán mégsem történt semmi. Teszteltem egyet és nagy meglepetésemre pozitív lett. Azért vártam egy hetet és teszteltem még egyet biztos ami tuti alapon mielőtt elmondtam a férjemnek :)
2020. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5., akkor tulajdonképpen a mensi előtti 3. napi együttlétből fogant a baba?
2020. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Nem, valószínűleg félidőben, csak akkor volt a beágyazódásos vérzésem. 11 éves koromtól napra pontosan 28 napra jön meg, azt már csak egy éve tudom, hogy a 16. napon reped a tüszőm (3. babát szeretnénk csak nem jön össze), akkor még nem néztem ezt, de valószínűleg akkor is így volt és a 9-10. dpo körül lehetett a barna.

2020. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony 🙂 mondtam a páromnak, hogy ez a hónap is tuti kuka, mert görcsölget a hasam. Ez volt a 10. Dpo-n. Majd a 12. Dpo-n hajnalban azt álmodtam, hogy pozit tesztelek, és amikor felkeltem szaladtam is tesztelni, ami gyönyörű két csíkos lett. 😍
2020. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Első ilyen alkalommal: abban a ciklusban csak egyszer voltunk együtt ovu időben, meg egyszer mensi előtt pár nappal. Tehát egy lehetséges aktus volt, így abban a ciklusban 5 év után egyáltalán nem kattogtam rajta, tudtam, hogy semmi esély... aztán nem voltak pms tüneteim, ami miatt el is felejtettem, hogy már hat napja meg kellett volna jönnie.... pozi teszt, ikrek, missed-ab :(


Következő alkalommal hormonok nézése a ciklus alatt, hőgörbe vezetés, ovutesztelés, 21. napi progim alacsonyka volt 27, itt elkönyveltem esélytelen a siker, az a ciklusom lett volna az utolsó megfigyelt ciklus, felakartam hagyni... erre 5 nappal nem várt előtt furán voltam, és 4 nappal nem várt előtt pozit teszteltem. Pedig a görbém sem volt biztató, komolyan azt hittem, nem volt ovum XD


7 év alatt pedig milliószor hittem, hogy na most, na most tuti, na most így fáj, úgy folyik, így szúr, úgy feszül stb stb...


Nálunk úgymond a elengedett ciklusokban lett a siker :D

2020. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!