Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináltok a sperma "szagán...

Mit csináltok a sperma "szagának" eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal. Már egy éve próbálkozunk. A szex utáni napon mindig intenzíven érzem magamon a sperma szagát és nagyon zavaró. Hasonlít a bakteriális fertőzés okozta hüvelygyulladásra és én küzdöttem ezzel egy időben, ezért nagyon kellemetlen ez az illat. Ti is érzitek magatokon? Mit tesztek ellene?

Nem vagyunk betegek, ez a sperma alapszaga. Tusolunk szex után, mégis ugye folyik még másnap is és elég zavaró.

Mit tehetnék?



2021. jún. 14. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is szokott. Én kimosom magam ahogy csak lehet, és betétet teszek be. (tisztasági)
2021. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Én pisilek, zuhany és utána már nem jön semmi. Halszagot viszont szoktam érezni, én az ovulációval kötöttem össze, mert általában a ciklus közepén jön elő, aztán eltűnik. Emiatt orvoshoz se tudok menni vele, mert mire időpontot kapnék, addigra már semmi tünet.
2021. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%
Szex után pár perc fekvés, utána pisi majd zuhany, már a következő pisinél nem jön több pedig a férjem többnyire nagy tárat küld be de semmi nem jön másnap és főleg nem büdös, ilyeneket sosem tapasztaltam, de lehet, hogy orvost megkérdeznék erről mert ez amúgy undorító.
2021. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Semmi baja sincs!

Az exem anno ha belém élvezett sose éreztem , hogy kifolyt volna, mert pár csepp spermája volt, szaga nem volt. Észre se vettem, hogy belém ment el.

A férjemnek sok spermája van, az övé akkor szex után kifolyik, utána alszom(mert általában este van szex) , reggel pedig még pár csepp kifolyik, és van egy kis szaga,de én nem tartom vészesnek.

2021. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%

Belôlem is folyik a sperma másnap egész nap, pedig én is vécére megyek szex után. Nyilván nem mindenkinek egyforma alakú és hosszúságú a hüvelye. Miért nem lehet elhinni, hogy van akibôl nem ürül ki olyan gyorsan? Aki meg babát tervez, fôleg nem áll neki magát kimosogatni belülrôl.

Az illatosított betétet én nem szeretem, annak a szagával keveredve még rosszabb szerintem. Szagtalan betét gyakran cserélve, esetleg mellé intim törlôkendô az ami nálam bevált.

2021. jún. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem talált az orvos problémát. De tényleg a halszaghoz tudnám hasonlítani. Mivel küzdöttem bakteriális fertőzéssel, így a ph helyreállítók rendszeres kellékei az életemnek (a VitagynC a kedvencem). Most, hogy próbálkozunk ritkábban használom mert nem akarom szex után kinyírni a spermiumokat. Aktus után pisi, fürdés. Az intim törlőkendő nálam erősebb folyást generál de próbálkozom vele. Tekintve, hogy 2 napig is életben vannak a spermiumok nem gondolnám, hogy baj ha másnap még folyik (nem mint a Niagara csak keveredik belőle a folyásomba és érzem a szagát). Minden esetre a Lactofeelt vagy az intim zuhanyt nem tudom mennyire jó ötlet aktus után használni, nem mosom-e ki vele mindet. Úgy emlékszem talán a Lactofeelnel olvastam, hogy ellenjavalt ha teherbe szeretnék esni.

Köszönöm a segítséget!

2021. jún. 15. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!