Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináltok a sperma "szagán...

Mit csináltok a sperma "szagának" eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal. Már egy éve próbálkozunk. A szex utáni napon mindig intenzíven érzem magamon a sperma szagát és nagyon zavaró. Hasonlít a bakteriális fertőzés okozta hüvelygyulladásra és én küzdöttem ezzel egy időben, ezért nagyon kellemetlen ez az illat. Ti is érzitek magatokon? Mit tesztek ellene?

Nem vagyunk betegek, ez a sperma alapszaga. Tusolunk szex után, mégis ugye folyik még másnap is és elég zavaró.

Mit tehetnék?



2021. jún. 14. 13:49
1 2 3
 11/26 Derjaderja ***** válasza:
57%

Egészségügxi betét is jó lehet.

Én is utáltam, nem a szagot, az érzést, és 1-2 napig folyt.

2021. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem másnap nem érződik semmi..

Szép is lenne.. majd mindenn nap olyan szagom lenne, pedig aztán nem vagyink nagy étvágyúak.


Nekem az egyik virág szagára hasonlít.talán a gesztenyefa?


Nem lehet a párodnak bakteriális fertőzése? Gyakori náluk is és okoz sikertelenséget

2021. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is kellemetlen szagú. És nálunk nincs baj a termékenységgel ;) (4gyerek)

Sűrű betét csere, és gondolom pisilésnél érzed csak. Teljes normális, nem vagyunk egyformák.

És betegség sem kell hozzá. Tavaly kivizsgáltattuk magunkat, mielőtt mikor vállaltunk még egy babát, biztos ami biztos alapon.

Most itt szuszog mellettem.

2021. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%

Aktus után kinyomod magadból, aztán zuhany alatt kimosod rendesen, benyúlva öblögetve? Esetleg irrigátor, de csak módjával, mert felboríthatja a hüvelyflórát, de nekem picit gyanús, hogy kellemetlennek érzed a szagot, meg hogy folyik másnap is. Én szex utáni pisiléskor kipréselem, aztán fürdéskor simán kijön a többi, másnap már semmi nyoma.

Nem lehet, hogy pszichológiai alapon érzed magadon, a valóságban nincs is rajtad a szaga?


Esetleg ezt tudnám ajánlani:


[link]

2021. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, en mondjuk elmegyek mosdoba utana es le is zuhanyozok. Nem marad semmi, ami kifolyhatna....
2021. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Lactofeel utána valamikor és kész. Ami feljut, feljut pár perc alatt, nem kell tartogatni.
2021. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Én sem igazán értem, hogy hogyan tud belőled még másnap is folyni. Szex után elmész pisilni, lefürdesz és ennyi.

De egyébként javaslom hogy menj nőgyógyászhoz mert ez a szagosság nem hangzik túl jól

2021. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom nem egyformán működünl. De nekem is még másnap is van h jön.

(egyébként többnyire peteérés környékén mikor folyásom is van)

2021. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, hogy milyen különbözőek vagyunk, de ez így van rendben. Soha nem éreztem semmit se közvetlenül utána, se másnap. Másnap nekem már sehonnan nem jön semmi 😃. De megértem, hogy ez dilemmát okoz, mert engem is zavarna. Én is zuhanyzást és a törlőkendőt tudom javasolni. Utóbbiból van olyan, ami nem bántja a természetes flórát, tejsavas, illatmentes, de végzi a dolgát. Esetleg azt bedobod a táskádba és használod a munkahelyeden is, ha kellemetlenül érzed magad.
2021. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok, amit találtam pl. Biointimo Ladies tejsavas intim törlőkendő. Szerintem patikában tudnak adni 🙂.
2021. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!