Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináltok a sperma "szagán...

Mit csináltok a sperma "szagának" eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal. Már egy éve próbálkozunk. A szex utáni napon mindig intenzíven érzem magamon a sperma szagát és nagyon zavaró. Hasonlít a bakteriális fertőzés okozta hüvelygyulladásra és én küzdöttem ezzel egy időben, ezért nagyon kellemetlen ez az illat. Ti is érzitek magatokon? Mit tesztek ellene?

Nem vagyunk betegek, ez a sperma alapszaga. Tusolunk szex után, mégis ugye folyik még másnap is és elég zavaró.

Mit tehetnék?



2021. jún. 14. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Most várjál...azt mondod hasonlít a sperma alapszaga a bakteriális fertőzés szagára?

Nem ártana megnézetni

2021. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Megnézettem, nincs baj. Nekem arra hajaz...BV-s halszagra. Mindig másnap erősödik fel és utána el is múlik. Tuti a sperma szaga csak nem túl kellemes... úgy érzem magam mintha mosdatlanul jöttem volna dolgozni.
2021. jún. 14. 14:09
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát a spermának van egy olyan alap kellemetlen szaga... Hogy mit tudsz tenni, nem nagyon tudom, talán tisztasági betétet ha raksz be, és ha folyik picit nem marad a bugyin a kellemetlen szag ha meloban vagy, és még az intim törlőkendőt vagy nedves toalett papírt próbáld ki.
2021. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 14. 14:17
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nyers tészta, keményítő szaga van.


Én sem szeretem. Vannak illatosított betétek, hátha használ.

2021. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

Ha a sperma büdössé válik benned, akkor a kémiátok nagyon nem kompatibilis. Megfigyeltem én is, hogy vannak férfiak akik után büdös vagyok, borzasztó szagúvá válik a spermájuk, és vannak olyanok akik után semleges, teljesen szagtalan. Simán el tudom képzelni, hogy emiatt nem jön össze egy éve mert egyszerűen nem vagytok kompatibilisek, de persze nem vagyok szakember, ezt csak a józan paraszt eszemmel következtetem ki.

Vagy az is simán játszik, hogy a párod életvitele miatt ilyen büdös, akkor pedig simán lehet, hogy ráférne egy kivizsgálás mert nem az igazi a minőség amit produkál.

2021. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Én is illatodított betétet használtam már éjszakára is. (aktus, tusolás, betét be) reggel még áttöröltem magam popsitörlővel mielőtt melóba mentem
2021. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is a nyers tésztára hasonlít a szaga. Amikor a férjemnek mondtam, hülyének nézett, de ezek szerint másnak is :D


Szerintem a párod vizsgáltassa meg magát, mert ez nem ok. A sperma meg nem folyik napokig…

2021. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is halszagú volt utána egy napig. De illatosított betét és intim törlőkendő megoldotta a dolgot.
2021. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Az illatosított betéteket én azért annyira nem erőltetném, nem kifejezetten kedvez a hüvely egészségének.
2021. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!