Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ébredési hő. Most csinálom...

Ébredési hő. Most csinálom először, és nem tudom, mit jelent, jelent e egyáltalán valamit, ha fokozatosan ment lefele 36,9-ről 36,5-re, majd legközelebb, vagyis ma már 36,7-et mértem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na próbáld majd meg a diagrammot megcsinálni..hát ha nincs pajzsmirigy problémád és ilyen magas a hőd akkor vagy korai pé-d volt mondjuk a nyolcadik -kilencedik napodon és akkor ez a hő okés..persze nem tudom hanyadik naptól méred..vagy esetleg ha nem normális mensid volt előzőleg akkor babás vagy..hanyadik naptól méred?
2010. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Pajzsmirígyes tuti nem vagyok-legalábbis erre utaló jelek nincsennek. Babás sem valószínű,mert máj.30-án volt 1 spontánom, utána fogamzásgátlót kezdtem szedni (tudom,nem 100%-os védetsége van,de nálunk 100%,mert roppant könnyen teherbe esek,és amíg szedtem,nem volt + teszt a kezemben.) Az utolsó levelet az előző ciklusomban fogyasztootam el,tehát ez az 1. bogyó mentes ciklusom.

10. naptól mérem. Rá 2 napra volt 2 nap barnám, a tojásfehérjés folyás csak hétfőn este jelenkezett. Előtte nagyon kevés,mondhatni alig észrevehető vizes folyásom volt.

2010. aug. 25. 12:06
 13/19 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a mensidet úgy tudod rajta jelölni, hogy arra a napra kattints a naptárba amikor kezdődött és az első felugró feliratra ..eddigi napok hozzáadása a ciklushoz és minden egyes napnál ezt meg kell csinálni ameddig a mensi tartott.Ha kérdésed van még ezzel kapcsolatban sikíts és segítek:)
2010. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyos vagy!

A napok jelölésére már rájöttem,és a fiú/lány nézetet is mindig nézem,mert nagyon szeretnénk egy fiút,de a párom minden alaklommal elbizonytalanodik, és még mielőtt elszállna,kiszáll. -2 kislány és 2 vetélés után részben megértem. Részben azért nem ,mert annyira nem viselte meg a spontán,mint engem,mert nem benne növekedett... Na, de ez már nem ide tartozik. Bocs.

Köszönöm a kedvességet!

2010. aug. 25. 12:26
 15/19 anonim ***** válasza:
fúú teeeee nem szabad a párodnak mondani ezeket a dolgokat..mármint,hogy ha most csinálod fiú ha most lány..lehervasztja őket..észre vettem a páromon..szegény egyszer ki is fakadt, hogy én már csak akkor akarok vele szexelni ha jön a pé:)) azóta titokba nyomom..mármint nem mondok neki semmit..és újra működik a dolog..legyél rafkós:)
2010. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mióta nem szedem a gyógyszert,azóta bármikor szívesen ágyba bújok vele,bármilyen pózban-No persze a piros betűs napjaim kivételével. De amint elmúlik a mensi,azonnal jöhet a menet:) Így nálunk nem áll fenn annak a veszélye,hogy csak a pé-s napokon van szex,így a párom sem úgy áll a dolgokhoz. Tudja hogy szeretnék még egy fiút,és Ő is szeretne,de Ő hol várna még 1 évet a gólya hírrel-anyagi okokra hivatkozva( véleményem:pedig 1 gyerek ide vagy oda... itt elférne,és iskolakezdésig még élnénk is,mint hal a vízben. Ahol 2 lány elfér,ott még 1 akár lány,akár fiú,tényleg nem számít sokat),hol pedig azt mondja,nem kell több gyerek-de ilyenkor általában mérges valamelyik csajszinkra.
2010. aug. 25. 16:27
 17/19 anonim ***** válasza:
Na akkor hajrá:))örülök, hogy bevállaltok három gyermeket, nekünk még egy van de mi is még kettőt esetleg hármat szeretnék tesónak:)csak nálunk az idő sürget mert nem vagyunk már mai csirkék:) de mindkettőnknek hajrá:)
2010. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én akár egy egész focicsapatnyi gyerkőcöt bevállalnék,de abba a párom már nem menne bele. Ő már az elsőnél meg akart állni. Aztán becsúszott egy + teszt,de az a 7. hét körül elment -sajnos. Ezután már csak azért is akartunk kistesót a "nagynak",akkor összehoztuk a kicsit. Aztán rájöttem,hogy én nem is akarok mást csinálni,csak gerekeket nemzeni,és nevelni Őket. Egyszerűen a család a mindenem... nem tehetek róla. Máj elején megint + lett a teszt,de máj. végén el is ment-sajnos. A párom a 3-at is csak azért szeretné,hogy hátha fiú lenne végre. Ha lány lesz is megáll. Én meg aztmondom,elég volt a vetékből, "kárpótlásul legyenek 4-es ikreink,vegyes felhozatallal." :) Nálunk ez a helyzet. Most próbálom kiismerni a testem,és amikor a párom azt mondja,hogy készen áll,akkor úgy kalkulálni,hogy végre fiú legyen.

Sok sikert kívánok Nektek! :))

2010. aug. 25. 19:18
 19/19 anonim ***** válasza:
De jó..:)) én is így érzem, hogy én csak anya akarok lenni:))))nektek is sok sikert és minden jót kívánok..ha sikerül majd írd meg:)
2010. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!