Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ébredési hő. Most csinálom...

Ébredési hő. Most csinálom először, és nem tudom, mit jelent, jelent e egyáltalán valamit, ha fokozatosan ment lefele 36,9-ről 36,5-re, majd legközelebb, vagyis ma már 36,7-et mértem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"Az ovuláció időpontjában, a hőmérséklet a korábbi átlaghoz képest 2-4 tizedfokkal csökken. A pete megtermékenyülésére az ovulációt követően 12-24 óra áll rendelkezésre, mert a petesejt, amennyiben nem termékenyül meg, felszívódik. A spermiumok élethossza sem lényegesen nagyobb ennél a 24 óránál, ezért a megtermékenyüléshez vezető közösülésnek ebben a 24 órában kell megtörténnie." idéztem, remélem segít!
2010. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni a görbéd..?? leeshet a hő picit pár napra beágyazódásnál is..majd vissza megy..de nem tudom, hogy tartassz a ciklusban jó lenne látni a görbédet
2010. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
görbe nincs. A ciklus.hu. be vagyok jelentkezve,de nem tudom,hogy lehet ott görbét csinálni-béna vagyok ehhez. Most a 16. napon vagyok,és 29 naposak a ciklusaim.
2010. aug. 25. 11:31
 4/19 anonim ***** válasza:
Értem, hanyadik napon volt a legalacsonyabb a hőd?
2010. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt.14.nap

Nem probléma,hogy fokozatosan csökkent a hőm majd 36,5-ről másnap (ma)36,7-re ugrott? Mondjuk pár napja barnáztam 2 napot-12-13.ciklusnap volt.Van jelentősége?

2010. aug. 25. 11:37
 6/19 A kérdező kommentje:
Elírtam,Tegnap volt a legalacsonyabb,a 15.napon. A többi stimm.
2010. aug. 25. 11:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Előfordulhat pé-körül pár csepp vérzés vagy barnázás nagyon ritka az ilyen de azok az extra termékeny napok..a lényeg, hogy most már felfelé menjen a hőd és akkor minden rendben lesz:)viszont szerintem ez az ébredési hőd magas ha a mensi napjától 36-7,8,vagy 9..ennyinek a luteális szakaszban kéne lennie..azaz pé után..nincs pajzsmirigy problémád? Hány órakor méred a hődet és hol? Szájban kell az a belső hőt mutatja..hónalj az nem ér.
2010. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

figyi leírom neked lépésről lépésre,hogyan tudsz a ciklus.hu-n táblázatot csinálni, hidd el megéri..

ha bejelentkeztél akkor középen fent találsz feliratokat

ciklusaim, diagramm, figyelmeztetések stb

rákattintasz a ciklusaimra..kijönnek a hónapok, ott megkeresed az augusztust ,a mai nap piros kockával lesz jelölve rákattintasz arra a napra..felugrik egy kis ablak abba két szöveg, rákatt a nap részleteire..ott a legfelsőre a nap részleteire, oda tudod beírni a hődet, és volt e aktus stb..ha kitöltötted akkor az alján van, hogy termékenységi adatok mentése rákatt és kész is..visszamenőleg is be tudod írni az elmúlt napokat, ha a naptárba arra a napra kattintasz....majd rákattintasz a fősorban fent lévő diagram nevű feliratra és már látod is a diagrammod..

2010. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem az első naptól kezdtem mérni,és szájban,hagyományos lázmérővel. Fél 6-6 óra közt.

36,9. 36,8. elfelejtettem mérni. 36,75. 36,7. elfelejtettem mérni. 36,7. 36,5. 36,7.

2010. aug. 25. 11:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem gondoltam,hogy ennyire egyszerű! :) Végre nem kell egy papírra írogatnom az adatokat! Szuper!:))
2010. aug. 25. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!