Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványodhat fokozatosan az...

Halványodhat fokozatosan az ovuteszt, ahogy egyre messzebb kerülünk a pé-től?

Figyelt kérdés

Én nem ovutesztelek, de a barátnőm igen! Na már most lehet,hogy lekéste, azt hiszem a 17. napon kezdte! Utána csinált még párat, amik alig kivehetően,de gyengültek, az 5. már elég gyenge volt!

Szóval ezek fokozatosan gyengülhetnek? Vagy pé után egyszer volt-nincs 2. csík?


2011. ápr. 12. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínű lekéste..!

amikor nekem volt peteérésem,akkor 2 napig 2 csík volt,aztán a többi napon meg semmi nem látszódott.

2011. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem halványult.
2011. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, halványul. De miért a 17. napon kezdte? A legtöbb nőnek 14-15.napon van tüszőrepedése (mondjuk nekem pont a 18.napon szokott lenni), érdemes már a 12-13.naptól elkezdeni. Bár, ha neki is később van, akkor nem gáz.
2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért akkor, mert elvileg a 13. nap körül bő folyása volt, azt hitte rá pár napra meg lesz az ovu. Voltak is tünetei! Aztán a 17. nap körül (ha jól emlékszem) megint jöttek tünetek, meg valami folyás és kiváncsi volt. Előtt 5-öt. Bár erősek voltak, szerintem egyszer sem volt olyan erős,mint a C-vonal (szerinte az egyik igen, na mindegy), utána viszont asszem a 5.-nél már nagyon halvány volt a T csík! Ezért nem tudta,hogy most előtte meg volt-e és ez már csak fokozatos halványodás!
2011. ápr. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!