Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek legközelebb?

Mikor tesztelhetek legközelebb?

Figyelt kérdés
2 nappal a nem vártam előtt voltam együtt a párommal.(ápr. 2, 4.én kellett volna megjönnie) 9.napja hogy késik!! Ma reggel teszteltem negativ lett..szerintetek korai volt??
2011. ápr. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, korai volt.

Leghamarabb az együttlét utáni 14. napon lehet próbálkozni teszteléssel.

Egyébként ha csak 2 nappal a nemvárt előtt voltál együtt a pároddal, akkor nem sok az esélye, hogy akkor teherbe is estél...de minden megtörténhet. Drukkolok Neked!

2011. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!:$
2011. ápr. 13. 19:09
 3/5 A kérdező kommentje:
És a drukkod is! Igazából nem nagyon terveztünk babát a párommal..óvszerrel védekeztünk! De egymás után próbáltuk..az első után "megtörölközött" és hasonlók és utána kezdtük..viszont én tettem fel az óvszert..úgy hogy esetleg sperma is kerülhetett rá.. Nem tudom kétségek közt maradtam..volt már valakinek ilyesmi??
2011. ápr. 13. 19:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan!! Megjött....
2011. ápr. 14. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Sajnálom. :(

Nekem is megjött sajnos. :(

2011. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!