Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden reggel teszteltem,...

Kedden reggel teszteltem, negativ lett, de még mindig nem jött meg. Mikor tesztelhetek legközelebb (ez a 40. napom ált-ban 32 naposak a ciklusaim)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 22:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnap reggel is csinálj egy tesztet megint, hátha az már pozitív lesz. Drukkolok!
2009. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és szerinted nem korai?Az baj ha semmilyen tünetem nincs,néha érzem mintha meg akarna jönni,de az is elmulik.
2009. aug. 1. 22:15
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell érezned még semmit. Nekem február 16-án fejeződött be az utolsó mensim, aztán április 15-én csináltam egy tesztet minden gyanú nélkül (csak a fogorvosi vizit kedvéért) ami persze nagyon erős pozitív lett és rá 2 hétre kezdődtek a rosszullétek. Addig fogalmam sem volt a babuciról. (Mivel mindig rendszertelenek voltak a havik nálam, ezért nem is aggódtam, hogy már vagy 2 hónapja nem volt:) Sok sikert!
2009. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj egy tesztet megint. Nekem a nem várt napján kijött a két csík de nagyon halványan. Azt mondták a többiek csináljak még egyet. Három napra rá csináltam is és már erősen kijött a két csík. Tüneteim nem is szép lassan jöttek csak utána. Kb. három hét kellett mire előjöttek.
2009. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem álltalában 27 napos a ciklusom, most 35 napra jötzt, neg letzt a tesztem., van ilyen hgy csak késik.. sanos
2009. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj még is írd majd meg, hogy mi lett! :)
2009. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel,de - lett:-(((.A ciklus.hu szerint a köv.menszim aug 27,a pé-sem pedig 13.-a,de ez rengeteg nap,esetleg ki marad ezek szerint egy menszim és hiába tesztelgetek?Volt már egy hasonló áprilisban,e utána megjött rendesen,akkor még nem is próbálkoztunk.
2009. aug. 3. 09:39
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
szia csak annyit hogy nekem az utolsó mensim 06 21 volt és még mindig negatív pedig ez már hat hete volt.voltam orvosnál és azt mondta h korai terhességem van.kívánom h nálad is így legyen.menj el dokihoz ha nem jön meg,a tesztre meg tojj én is ezt tettem.nem bántam meg mert még most is csalódott lennék ha nem mentem volna....sok szerencsét.
2009. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Gondolooood, hogy én is ilyen cipőben járok,hát nem is tudom, hogy merjek-e reménykedni,de nincs tünetem.Neked volt??
2009. aug. 3. 20:58
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy ne nagyon reménykedj, de menj el orvoshoz! Szerintem kicsi az esélye annak, hogy babát vársz, de nem lehetetlen. Fölöslegesen ne éld bele magad, mert magasról lehet nagyot esni! Egyébként nekem is volt hasonló pár hónappal ezelőtt és az orvos azt mondta ovulációmentes ciklusom volt. Ez is egy eshetőség.
2009. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!