Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden reggel teszteltem,...

Kedden reggel teszteltem, negativ lett, de még mindig nem jött meg. Mikor tesztelhetek legközelebb (ez a 40. napom ált-ban 32 naposak a ciklusaim)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 22:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
20;48-as vagyok.köszönöm kérdésedet,hétfőn megyek dokihoz és rögtön írok,hogy mit mondott.neked pedig nagyon gratulálok.vigyázz a picire meg magadra is nagyon.ja és ne gondolkozz ilyeneken ,hogy nem akarod elbízni magadat...mert te már babát vársz szóval nyugodtan megbízhatsz magadban és a megérzéseidben.boldog babavárást.puszi
2009. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szióka!Már azt hittem elvesztél,vagy baj van.Remélem minden rendben lesz Veled is,szoritok.Képzeld kicsit meghültem,csipet miután pisiltem,de egy jótanácsot megfogadva áfonyateát iszogatok és aszalt áfonyát eszem,persz sok folyadékot is ezek mellett.Szerintem ezek természetes dolgok és nem lehet bajom töllük,mivel gyógyszert nem merek bevenni.De hatásos,mert már abszolut nem érzem ha pipilek:-)))Viszont tényleg igyekszem odafigyelni,mert ugyebár dolgozom még,mivel semmi sem konkrét még és nap végére éreztem is,hogy furi a hasam alatt,nem fáj,csak bele-bele nyilalgatott.Ezért amikor csak tehetem itthon fekszek,nem eröltetem magam,nem biciklizek,csak sétálok.És nagyon bizom benne, hogy baba,és hogy nem megy el és hogy nem méhen kivüli,és nem keverték össze valami mással.Ha mégis megjön akkor pedig elkapom a férjem és legközelebb sikerül majd az tuti:-))))Ja,de mellete szól talán,hogy feszüla bal cicim:-)).Na,légy jó és vigyázz nagyon-nagyon magadra!Gondolok majd rád!Szió
2009. aug. 7. 16:11
 23/43 anonim ***** válasza:
nem fog megjönni és elmenni sem.az nem olyan egyszerű ám.ne idegeskedj,ja a gyógynövény jó dolog.a cicidnek meg örülök nagyon.hihi.na majd hétfőn írok.jó légy.és gyógyulgassál.
2009. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Szívből remélem hogy babád van!Különben mit látott volna a dokid????
2009. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Megjött......
2009. aug. 9. 09:02
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
akkor most elmegy vagy nem is volt?nagyon sajnállak,de kapd el a férjed és majd a következő körben sikerül én szorítok.holnap még írok h velem mi a helyzet...
2009. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Szia4hallod foggalmam sincs reggel haza kellet jönnöm a munkából,mert nagyon görcsöltem,hazafelé éreztem, hogy kibugyant belöllem(bocsika) a vér és megnéztem otthon erős vöröses volt,aztán akár háényszor elmentem wc-re mindig jött belöllem ilyen sötét alvadtvér.De tudtam aludni,most is érzek görcsöt,de már nem durva,vérzésem még van,de holnap meglátom mi lesz.Dokihoz nem megyek egyenlöre,majd ha elmulik,persze ha begörcsölök,vagy annyira vérzek akkor irány,de ha nem akkor csak utánna,tudod, hogy megnézze és megmondja, hogy mi volt ez,remélem rendben távozik minden és nem kell kaparás.Amugy a közérzetem jó,semmi bajom étvágyam is van.Veled szerintem minden ok lesz,majd holnap gondoldok rád,feltétlen!És ird meg, hogy mi van.
2009. aug. 9. 19:42
 28/43 anonim ***** válasza:
na voltam dokinál nem nagyon látott semmit uh n.elküldött a kórházba holnap kell mennem..vizelet vérvétel stb.szomorú lettem ...nem tom mi van.szoríts értem holnap.megírom h mi lett a laborom.
2009. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Szia!Jaj,ne már most elszomoritottál.De amugy jól vagy,nem érzel semmit??Nem csináltál ujra tesztet?Biztos nem lesz semmi gond.Majd irj feltétlenül,hogy mi van,és nyugi,mert tudod,hogy az sem jó ha idegeskedsz.Egyenlőre ne gondolj semmire,most pihenj,töltsd el kellemesen az estét és holnap kiderül mi van.Én elvagyok még ma véreztem rendesen,de estére már elmult,létezik,hogy csak eddig tartott?Szerinted kiürült minden a szervezetemből?

Na,jó nem akkarlak most az én godommal tarktálni,nyugi és holnap irj.

2009. aug. 10. 22:15
 30/43 anonim ***** válasza:
tudom milyen érzés és hogy elszomorodtál. én most aludni sem tudok mert ma fekszem be átjárhatóságira a korházba
2009. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!