Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Véleményeket...

Terhes lehetek? Véleményeket légyszi!

Figyelt kérdés
Kb 10 Nap telt el azóta, hogy együtt voltam a párommal és teherbe eshettem (mivel, hogy nem védekeztünk megszakítással sem! ) A hasam szokott szúrni, hol egyik oldalt, hol másik. Mintha tűkkel szúrkálnák, ilyen lüktető vagy feszülő érzést érzek. A mensimnek e hét elején kelett volna megjönnie kb, de pontosan nem tudom :S, mert a gyógyszert most hagytam abba 1 hónapja. Mi lehet? (Úgy gondolom,h hiába kelett volna már megjönnie, a teszt még korai lenne, mivel,hogy 10 nap telt el a lehetséges teherbeesés óta.Én még várnék egy pár napot :S
2010. aug. 22. 15:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem szoktam inni :) ez egy ilyen kivételes alkalom volt :)

de szerintetek mennyi esély van a babára?

2010. aug. 22. 18:24
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem gond, hogy ittál, ilyenkor még nincs közvetlen kapcsolat a babával. Én pl. fogantatás után még kb. 3szor voltam bulizni, cigi, ital... Természetesen nem tudtam, hogy terhes vagyok.

A peteérés természetesen nem csak félidőben lehet, ez a ciklus hosszától is függ. Nekem hosszúak a ciklusaim, és a 21. napon volt peteérésem, mikor terhes lettem.

2010. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Holnap reggel első pisiből, ha megcsinálom a tesztet (x-epil) az már mutatni fog valami biztosat? (szex után 11.nap lesz h. reggel)
2010. aug. 22. 19:02
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még holnap tesztelni, de természetesen megpróálhatod. Inkább hét közepe után, vége felé esélyes, hogy már reálisat mutat. Tájékoztass majd minket a az eredményekről!
2010. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Persze feltétlen! :) csak már türelmetlen vagyok... csüt. teszteltem az első valami nagyon nagyon halovány 2 csíkos volt a másik meg negatív
2010. aug. 22. 19:15
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha tegnapelőtt kommenteltél utoljára. Most megint feltetted a kérdést.

Azóta nem csináltál tesztet? Biztosat csak akkor tudsz meg. Egyébként meg lehet itt találgatni, de sok értelme nincs.

2010. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett a teszt eredmenye? kivancsi vagyok.. szurkolok :D
2010. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
azt mondták,h hét végéig várjak a tesztel....,akkor kiderül
2010. aug. 24. 09:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Most kicsit én is aggódom ezen. Hasonló cipőben járunk, mint ti. Kb. egy hete voltunk együtt védekezés nélkül, de nekem még van 1 hetem a mensiig. Remélem nem lesz baba, de ha úgy alakul, hogy mégis várandós leszek, akkor sem fogok a kardomba dőlni. :-) Csak olyan nehéz kivárni ezt az 1-1,5 hetet, jó lenne biztosnak lenni a dologban. Szívem szerint már babáznék megint, de az eszem szerint várnék még 1-2 évet.
2010. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!