Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit bután hangzik, de...

Kicsit bután hangzik, de véleményeket várok. Vajon lehetek így terhes? Kicsit parázok, nem akarok "ránéznek és már terhes is" típusú lenni.

Figyelt kérdés

Van már egy kislányom első hónapban sikeredett a 2 együttlétből (mindenképpen lányt akartunk ezért a peteérés miatt csak 2 alkalommal voltunk együtt abban a hónapban a hónap végén meg már pozitív voltam), tervezett volt.

Most óvszerrel védekeztünk, kicsit hevesebben szakadást nem láttam. Viszont már egy hete késik. A ciklusaim szabályosak voltak, szinte órára pontosan megjött.

Tüneteim. Majd leszakad a hasam alja, minimális görcs is volt, de nem véreztem, a mellem sem fáj.


Egy tesztet ellőttem vasárnap reggel az negatív volt.


2011. ápr. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz, persze nem biztos. A teszt nem mindig mutatja meg azonnal, várj pár napot és próbáld újra vagy menj be a legközelebbi kórházba ott megnézik ultrahanggal, az a tuti.
2011. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Terhes vagy!
2011. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet és irány az orvos!
2011. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj!
2011. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!