Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Véleményeket...

Terhes lehetek? Véleményeket légyszi!

Figyelt kérdés
Kb 10 Nap telt el azóta, hogy együtt voltam a párommal és teherbe eshettem (mivel, hogy nem védekeztünk megszakítással sem! ) A hasam szokott szúrni, hol egyik oldalt, hol másik. Mintha tűkkel szúrkálnák, ilyen lüktető vagy feszülő érzést érzek. A mensimnek e hét elején kelett volna megjönnie kb, de pontosan nem tudom :S, mert a gyógyszert most hagytam abba 1 hónapja. Mi lehet? (Úgy gondolom,h hiába kelett volna már megjönnie, a teszt még korai lenne, mivel,hogy 10 nap telt el a lehetséges teherbeesés óta.Én még várnék egy pár napot :S
2010. aug. 22. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A gyógyszer után sokáig nem lesz rendszeres a mensi. Nem védekeztetek, lehet rá esély. Függ attól is,hogy a ciklusod hanyadik napján voltatok együtt. Teszt majd szerintem de minimum másfél hát után.
2010. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jah, és azóta voltam bulizni (csütörtökön) és ittam 2-3 pálinkát! Nem lesz baj,ha esetleg baba van???
2010. aug. 22. 15:48
 3/19 A kérdező kommentje:
Ciklusom 18-19 napja körül...! Tudom az már a vége felé van, de állítólag ez nem annyira tuti,hogy csak közép időben eshet teherbe az ember
2010. aug. 22. 15:49
 4/19 anonim ***** válasza:

hát a terhesség egész ideje alatt kerülendő az alkohol,cigi(drogokról nem is beszélve)

különösen a terhesség első pár hetében veszélyes,mert vetélést okozhat.


szerintem is várj még a teszttel.a mellid nem feszülnek?az is tipikus tünet.

2010. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem,hogy feszülne, inkább csak ilyen érzékeny..picit!De az sem nagyon... inkább ma jött rám a hányinger pont kb fél órája... eddig meg a hasfájás.
2010. aug. 22. 15:51
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
én is voltam terhes,de nem szúrt a hasam soha,a másik meg az hogy 3 napos terhességet már kimutatnak.vagy menj el dokihoz.a tünetek nem tiz nap elteltével jelentkeznek ha vki terhes.vaki 3 hónaposan se veszi észre csak ha már nő a hasa.
2010. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
7 éve dohányzom és elég nehéz letennem... :S Így meg,h egyáltalán nem tuti nem bírom abbahagyni, de ha a teszt pozi lenne nyilván nem gyujtanék rá többet! És most nem kell majd oltani,h felelőtlen vagyok stb...
2010. aug. 22. 15:56
 8/19 anonim ***** válasza:
A 15:33-as válaszolóval nagyon nem értek egyet. Nem mutatnak ki 3 napos terhességet a tesztek!!!! Nem tudom honnan szedte, de nem így van. Megtermékenyítéstől számítva 7-12 nap a beágyazódás, és utána kezd termelődni a hcg, amit a teszt jelez. Ezért is van, hogy gyeseknél még a nemvárt napján is még negatív, pedig baba van. Tünetek pedig igenis vannak, de a korai tünetek ( álmosság, mellfeszülés, puffadás)nem egyértelműek, bármi mások is lehetnek. A hányinger, szédülés ilyesmi általában később jelentkezik. Egyébként nekem volt hasszúrkám,olyan amit te leírtál, és terhes lettem, úgyhogy az akár annak a jele is lehet. Ha késik, vagy a mensi napján érdemes tesztelni reggeli elsőből.
2010. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Én sem értettem egyet vele!!
2010. aug. 22. 17:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja látom, már meg kellett volna jönnie. Mondjuk a gyógyszer abbahagyás után lehet ilyen, hogy nem áll be egyből rendszeresre. Pár napot még várj a teszttel. Amúgy meg, amíg nem ágyazódott be addig nincs szoros összeköttetésben a testeddel, úgyhogy szerintem a mostani bulizás nem ártott semmit a babának (már ha van), de azért mostmár ne igyál amíg ki nem derül.
2010. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!