Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A védőnő szerint, ha tampont...

A védőnő szerint, ha tampont teszek fel az "esemény" után rögtön, akkor könnyebben összejön a baba. Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
25-26 naposak a ciklusaim, 7 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, de sajnos még nem estem teherbe. Már minden lehetséges módszer érdekel, mert nagyon szeretnénk a babát.
2010. aug. 21. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem ersz el vele nagyobb hatekonysagot, mintha csak hagynad kifolyni, mert a tampon felszivja.
2010. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettől már az is hatásosabb, ha alátámasztod a csípőd egy párnával (gyertyaállásszerűen) és úgy maradsz 15-20 percig. Így nem folyik ki belőled szinte semmi.
2010. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Tök mindegy, hogy kifolyik vagy a tampon szívja fel, mert nem a mennyiség a lényeg. Egyetlen egy sperma elég, hogy célba érjen és baba legyen belőle, nem csökken jelentősen az esélyed attól a peches pár milliótól, amelyek esélytelenül indultak a "versenyben". Szóval, röviden: nem, ha teherbe esel, nem ettől fogsz.
2010. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő mennyiségű vérzés nélkül helyezel fel tampont, kiszárítja a hüvely falát, és fájdalmas sérülés alakulhat ki. Ennek semmi értelme. Ez nem olyasmi, hogy beöntöd és bedugaszolod, és akkor nagyobb az esély... A tampon minden lehetséges needvességet felszív, és ha nincs menstruáció, akkor nagyon komoly hámsérülést is okoz, és még a célod sem éred el. (Aki használt már a vérzéséhez képest nagyobb nedvszívó képességű tampont, tudja, mire gondolok. Kész gyötrelem eltávolítani.) Nem tudom, a védőnőd miért adott ilyen tanácsot, de megbeszélném vele mégegyszer, mert ez biztosan nem működik!
2010. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy belekérdezek,de akiből soha nem folyik ki semennyi sperma sem,azzal baj van?Én esemény után fél-1 órát fölpolcikolt lábakkal fekszem,aztán amikor felkelek,soha nem jön ki belőlem semmi.Akkor ez azt jelenti hogy nagyon kevés a sperma mennyisége?Juj,most nagyon megijedtem.
2010. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem, mellőzöm ezt a módszert.:)

Kedves utolsó válaszoló. Nem tudom, hogy mitől lehet ez, de az utóbbi időben én is észrevettem ezt. Amikor még nem próbálkoztunk a babával, és esemény után "jöttem-mentem", és nem érdekelt, hogy kifolyik-e, akkor több kijött belőlem, mint most, hogy szinte reggelig fekve maradok utána. Ha valaki esetleg tudja, mitől van ez, én is szívesen várok rá válaszokat.

2010. aug. 21. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,pont így áll Velem is a dolog,ahogyan leírtad! Jó lenne ha kapnánk rá választ...
2010. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

még ilyen védőnőt... ezek az okos tanácsaik...

a kérdésedre: próbáld meg az aviva tornát, sok jót hallottam róla.

2010. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15.11-es!

Szerintem baj, nekem meg akkor is folyt reggel ha egesz ejjel egnek alltak a labaim! Nem rogton, de par perc allas es elontott. Nem lehet hogy csak nem veszed eszre mert pl egybol mesz wc-re es ugy jon ki?

2010. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!