Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meglepő teherbeesések?

Meglepő teherbeesések?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra pl. , hogy valakinek megjött, úgy gondolta, hogy akkor nincs is baba, aztán meg hamarosan mégis kiderült, hogy mégis van. Vagy pl. hogy a hő alacsonyabb volt,mikor babás lett, mint előtte ?Ha valakinek vannak érdeket történetei, nagyon szeretném ha leírná. Köszi előre is!
2008. dec. 3. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

én 7év után abbahagytam a gyógyszer szedését, és következő hónapban nem jött meg a bajom.ezt persze annak tudtam be, hogy még nem állt helyre.aztán jöttek a rosszul létek, nővérem unszolására tesztet csináltam,ami negatív lett.majd mensi,még mindig semmi, de már reggelente hánytam is.egy hét múlva újra teszt.ez pozítív lett.

4hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2008.06.11-én megjött a menszeszem napra pontossan és tartott 5 napig ahogy szokott is.Aztán jött a baj 2008.06.22-én reggel menszeszes görcsel és derékfájással ébredtem majd elmentem wc-re és alvadt vérdarabok jöttek ki belőlem.Nem értettem mi lehet.Másnap elmentem a dokimhoz akinél 2 éve szültem a gyönyörű fiamat.Megvizsgált kézzel azt mondta hormonzavar.Szenvedte itthon még 4 napig.Ekkor ugy döntöttem elmegyek egy másikhoz hátha többet mond.Megvizsgált közölte 4 hetes terhes vagyok!!!!

Néztem bután,örültem mert szerettünk volna egy kistesót.Közölte 50% esélye van a bébinek mert nincs megtapadva rendessen.Kaptam gyógyszert de sajnos nem segített!!!Júli.10-én elvették a bébit.

Ha az első doki megvizsgál normálisan lehet van egy nagy pocaklakom már!!!De ott az a HA!!!

2008. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Anyu mesélte régen, hogy mikor még fiatal volt, egy pasi leteperte, hogy a magáévá tegye. "Bírkóztak" , de a bugyit nem tudta leszedni a pasas,(megzavarták őket) viszont a sperma áthatolt a fehérnemün, és az anyu terhes lett.
2008. dec. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
szia. Édesanyám velem és az ikertesómmal volt terhes mikor begörcsölt és vérezni kezdett (azt mondta csak úgy ömlött belőle). Azt hitte hogy mindketten elmentünk! De én valahogy megmaradtam. Gondolom erősen kapaszkodtam :)
2008. dec. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Attól félek, hogy valami ilyesmi lehetett nálam is, mert minden terhességi tünetem megvolt a mensim is késett egy hetet, a hőm 37 fölött, pedig alapban 36,6, de egy hét késés után elöntött egyik reggelre a vér, alvadt vérdarabkás volt nekem is, akkor sajna valószínű, hogy nálam sem kapaszkodott erősen. De azóta voltam dokinál, aki azt mondta, hogy minden rendben va, csak most meg az aggaszt, hogy nagyon vastga volt a méhnyh és félek, eből nehogy kaparás legyen. Lehet nem tudtam rendesen kitisztulni?

Első válaszolónak jó babázást!2. válaszolónak nagyon sajnálom, hogy elment a babád, de legalább van egy gyönyörű kisfiad.:) És amit te is írtál, egy dokin nagyon sokminden múlik, mert sokan nagyon lazán kezelik a helyzetet, attól tartok, hogy az enyém is!

2008. dec. 4. 07:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

22:36-os válaszolhoz szeretnék szólni párszót meg persze mindenkihez.

Én is "hasonlóan" jártam 2006.máj.5-én.Elmentem a dokimhoz mert késett aminek kellett késnie pozitiv lett a teszt akkor amit csináltam.UH-n még nem látott semmit csak annyit,hogy a nyálkahártya vastagabb mint kellene azt mondta menjek vissza 1 hét múlva kontrollra.Visszamentem küldött is be egyből a női klinikára mert azt hitte méhen kívűli a terhesség.Ott vettek vért az is pozitív lett, érdekes ott az uh-án azt mondja szó szerint,hogy lát egy apró fekete foltot ami valószínűleg méhen belűl van de nem írta rá a papírra én az osztályon hiába mondtam mit mondott a doki nem foglalkoztak vele nincs a papíron nincs úgy nem engedtek vissza le a dokihoz.Műtőbe toltak s miután felébredtem az altatásból közölték velem,hogy nem találtak méhen kívűl semmit.Ekkor örültem,de mondták hogy vérezhetek a műtét miatt.El is kezdtem vérezni megakartam magamat nézetni az ügyeletes orvossal de az csak magyarázott össze vissza és nem vizsgált meg.Másnap erősebb lett a vérzés újra jeleztem az akkori ügyeletes orvosnak meg is vizsgált és közölte,hogy ez sajna a vetélés jele!Nem piszkálták volna meg ma már 2éves babám lenne!

Hihetetlen de így történt minden én sem hinném el ha nem velem történt volna!

2008. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen, azért durva hogy mik vannak, nekem is volt néhány ismerősöm akik nagyon meglepő dolgokat meséltek. Azért ez nagyon dura tényleg hogy az orvosokon mennyi múlik. Nem is értem ez hogy lehet... Nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek is!
2008. dec. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!