Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem eléggé fura/meglepő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem eléggé fura/meglepő. Szerintetek miért van? :O

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm aki:

-olyan kis ducis (tehát korához képest nagy mell(80/D asszem), nagy fenék, széles csípő, nagy combok, vékony derék, lapos has, de arányosan oszlik el rajta)

-sokak szerint szép arc

-jófej, megértő, nagyon jó humora van, okos

-hosszú barna egyenes haj

-óriási kékes zöldes szürkés szem XD

-és korához képest külsőleg és belsőleg is elég fejlett, simán úgy el lehet vele dumálni, mint egy pl.19 évessel


A lényeg az, hogy rengeteg fiú nyomul/hajt rá, mindenki szeretne jóba lenni vele, keresik a társaságát, leszólítják az utcán, sokan járni akarnak vele.(pedig nem is öltözködik kihívóan sem.)


Engem, ebben az egészben az lep meg, hogy a fiúkat ennyire hidegen hagyja h DUCI?:O

Szerintetek miért akarhatnak vele ennyien járni?:O

Amúgy nem is egy könnyen kapható csaj..


Egyébként,nem rólam van szó, és nem is azért írtam ki ez a kérdést mert féltékeny vagyok rá (24éves vagyok..) csak egyszerűen érdekelt.


Amúgy a lány 14 éves lesz.


2010. okt. 11. 17:46
1 2
 1/15 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Na, te sem vagy egy mély gondolkodású ember... De ne keseredj el, rátok, egyszerű lelkekre is szükség van ballasztnak...
2010. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont az jutott eszembe mint az elsőnek. Ritka primitív a gondolkodásod.
2010. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert "duci",már ne is álljon vele szóba senki? Lehet ő természetesebben viselkedik,felszabadultabb mint sok másik lány. És nem mindenki a csontkollekciókra bukik,szerencsére. :)
2010. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezt vágom is én, félreértettetek.

Csak a korabeli fiúkat tudtommal nagyon érdekli a lány alakja.


Vegyük az öcsémet(18éves):

fülig szerelmes ebbe az adott lányba, pedig neki világ életében a pálcikák jöttek be. De ez a lány tökre elcsavarta a fejét..


Amúgy én is nagyon bírom ezt a csajt, tehát nem bántásból írtam rá, hogy duci

2010. okt. 11. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy valaki duci-e, vagy hogy hogy néz ki, 24 évesen rájöhettél volna már erre.
2010. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én ezt tudom.

Csak ugye köztudott, hogy a mai fiatal fiúk igencsak a külsőre mennek.. tisztelet a kivételnek :)

2010. okt. 13. 16:57
 7/15 anonim válasza:
Lehet megunták a pálcikákat... és ha a csaj is jó fej akkor mi ebben a furcsa ??! xDD
2010. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát az, hogy duci, és az ilyen tizenéves srácok a vékony lányokat szeretik.. tudtommal
2010. okt. 13. 17:24
 9/15 anonim válasza:
Tudtommal is
2010. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát ezaz.. de ez a láány.. rengeteg fiúnak kellene..
2010. okt. 13. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!