Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem eléggé fura/meglepő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem eléggé fura/meglepő. Szerintetek miért van? :O

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm aki:

-olyan kis ducis (tehát korához képest nagy mell(80/D asszem), nagy fenék, széles csípő, nagy combok, vékony derék, lapos has, de arányosan oszlik el rajta)

-sokak szerint szép arc

-jófej, megértő, nagyon jó humora van, okos

-hosszú barna egyenes haj

-óriási kékes zöldes szürkés szem XD

-és korához képest külsőleg és belsőleg is elég fejlett, simán úgy el lehet vele dumálni, mint egy pl.19 évessel


A lényeg az, hogy rengeteg fiú nyomul/hajt rá, mindenki szeretne jóba lenni vele, keresik a társaságát, leszólítják az utcán, sokan járni akarnak vele.(pedig nem is öltözködik kihívóan sem.)


Engem, ebben az egészben az lep meg, hogy a fiúkat ennyire hidegen hagyja h DUCI?:O

Szerintetek miért akarhatnak vele ennyien járni?:O

Amúgy nem is egy könnyen kapható csaj..


Egyébként,nem rólam van szó, és nem is azért írtam ki ez a kérdést mert féltékeny vagyok rá (24éves vagyok..) csak egyszerűen érdekelt.


Amúgy a lány 14 éves lesz.


2010. okt. 11. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami kisugárzása,vagy tudom is én. Nekem is van egy ismerősöm,aki "duci",de annyira kedves és természetes hogy buknak utána a fiúk. :)
2010. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is az egyik b nőm duci és ugyan úgy buknak rá a fiuk !!
2010. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

értem. :)

köszi a válaszokat ^^

2010. okt. 13. 18:03
 14/15 anonim ***** válasza:
A rejtély: az arc. Egy szép pofi nagyon-nagyon sokat ér. Nálam legalábbis. =)
2010. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
oksa.értem :))))
2010. okt. 13. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!