Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors kérdés, teszteljek már?...

Gyors kérdés, teszteljek már? Vagy várjak? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Előző mensik: május 11, június 9, július 11.

A melleim már napok óta nagyon feszülnek, és fájnak, gyakrabban kell pisilnem, és este olyan jókat eszek (utóbbi az előző terhességnél is így volt, csak az a baba elment), plusz semmi jele hogy meg akarna jönni.


Tudom hogy már voltak ilyen kérdések, és nagyon köszönöm ha válaszolsz.


2010. aug. 12. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 13-14 napja volt ovulációm, de ma még negatív volt. Korán teszteltem?
2010. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már kimutatja általában, lehet, hogy tényleg negatív. Vegyél érzékenyebb tesztet. Sok sikert, remélem pozitív lesz.
2010. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

az erős rendes menzim 18.-án volt. akár tesztelhetnék én is már? cca 26 napos a ciklusom a vetélésem óta. szinte félek az 1 csíktól...

a kérdezőnek és az előttem szólónak is sok sikert kivánok!

2010. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megcsináltam a tesztet, ez negatív (remélem hogy MÉG negatív).

Minden ugyanaz mint eddig, csak épp nem pozitív.

Ha nem jön meg vasárnapig, csinálok még egyet.

Köszi a válaszokat, sok sikert mindannyiunknak!

Majd írjatok ti is eredményt!

2010. aug. 13. 06:38
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja, még csak annyit, hogy azt honnan tudom, hogy a teszt milyen érzékenységű? A használati útmutatón, és a dobozon semmi erre utalót nem láttam. Lehet vaksi vagyok, de nem vettem észre. Köszi előre is!
2010. aug. 13. 06:40
 16/18 anonim ***** válasza:

nem te vagy akinek 16.-án kellene megjönnie? akkor pedig még korai a dolog...

Terhességi tesztek és érzékenység:

Qupido: 10

Rapi preg corax: 20

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20

HCG: 20

Clear blue: 50

Medi-lab: 20


menj el gyógyszertárba és próbáld meg a Qupidóval!!!!!

2010. aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, bár a Qupido a legérzékenyebb, de én még is a ClearBluet ajánlom, nekem a Qupido még semmit sem mutatott, amikor a ClearBlue igen, illetve a Corax. Mindkettőt lehet kapni a DM-ben.

Vagy a Westendben lévő gyógyszertárban lehetett kapni, most nem tudom, ClearBlue digitális tesztet, az még hamarabb mutatja ki, de sajnos drágább is.

Amúgy a legbiztosabb, ez azoknak írom, akik nagyon türelmetlenek:), ha elmész bármelyik laborba és kérsz HCG vizsgálatot (vérvétel), általában délutánra meg is van az eredmény, és az kimutatja, ha még a teszt is negatív. De ez sem olcsó, olyan 3000-3600 egy vizsgálat.

2010. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok akinek 16-án kellene. Nekem már késik néhány napja.

Köszönöm szépen az adatokat a tesztekről.

Elmentem a DM-be, tényleg volt Clearblue, és Corax is. Az utóbbit választottam, mert 1000Ft-tal olcsóbb. Úgy gondolom vasárnapig várok, aztán megcsinálom, ha addig nem jön meg.

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 13. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!