Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Tudom, hogy...

Mikor teszteljek? Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de kicsit bonyolult az esetem!

Figyelt kérdés

Szóval már kb. 6 hónapja nem szedem a gyógyszert, megszakítással védekezünk. De mivel még várni akartunk egy kicsit a babával ,megvallom nőiesen nem figyelem a ciklusaim. Vessetek meg, de amióta nem szedem a gyógyszert, egyszer sem néztem,hogy hány naposak. CSak az az utolsót néztem meg az elvileg 29 napos volt. Na már most, pont peteérérskor (ezt éreztem is, és ki is számoltam), együtt voltam a férjemmel, és kicsit rosszul sült el a védekezés, az első spricc jócskán belém jött. De legalább megbeszéltük, hogy jöhet a baba!:))) Tehát, ha sikerült a dolog, akkor annak tudom a napját, de nem tudom mikor kéne tesztelnem, mert csak tippelni tudok,hogy mikor kellene (nem kellene) megjönnie. Kb. a jövőhét végén, de ez nem biztos, mert azt nem tudom sajnos 100%-ra, hogy minden ciklusom 29 napos volt-e amióta nem szedem a gyógyszert!

Szóval mikor teszteljek? Ja, és eléggé türelmetlen vagyok!:))

köszi


2010. okt. 7. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, azt írtad az akció peteérésed körül volt, akkor onnan számolj legalább 14 napot..azért, hogy biztosan kimutassa a teszt..azt mondják, hogy az érzékenyebb tíz nap után mutathat pozit..de nálam ez nem jött be..szóval hajrá:)
2010. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Hát akkor még várnom kell! Az mondjuk pont jövőhét utáni hét hétfő, kb. akkor gondoltam én is, ha szombaton nem jön meg,ahogy elvileg kellene!

Annyira lassan telnek a napok....:((

2010. okt. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!