Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors kérdés, teszteljek már?...

Gyors kérdés, teszteljek már? Vagy várjak? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Előző mensik: május 11, június 9, július 11.

A melleim már napok óta nagyon feszülnek, és fájnak, gyakrabban kell pisilnem, és este olyan jókat eszek (utóbbi az előző terhességnél is így volt, csak az a baba elment), plusz semmi jele hogy meg akarna jönni.


Tudom hogy már voltak ilyen kérdések, és nagyon köszönöm ha válaszolsz.


2010. aug. 12. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már reggel tesztelhetsz.
2010. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem pozitív lesz!!!
2010. aug. 12. 17:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha általában a ciklus közepén szokott lenni peteérésed, akkor már tesztelhetsz reggel. Sok sikert, remélem pozitív lesz!:)
2010. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most szaladtam el tesztet venni, remélem pozitív lesz!!!!
2010. aug. 12. 18:07
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel mindenképp tesztelhetsz már! Írd majd meg az eredményt!

Nekem egyébként 28 napos ciklusokkal 4 nappal a mensi előtt már halvány pozitív volt, napközbeni teszttel!

2010. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
SZerintem igen.
2010. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj, tisztára lázba hoztatok, mindenképp megírom az eredményt! Jó volna, de egyfolytában azt mondogatom: "ne éld bele magad!!!", meghogy úgyse, de nagyon remélem hogy + lesz!
2010. aug. 12. 18:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszokat!
2010. aug. 12. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:

nekem július 15 volt meg. és már két pozitív tesztem van. ráadásul az egyiket délután csináltam meg!

Szorítok!

2010. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szia!A cicid fáj nagyon jó jel!Én is így keztem azt hittem mesi előjele de nem múlt el...akkor már gondoltam,hogy baba van a dologban!Tesztelj!!!Kívánok sok-sok++++++++++++++++erednényt a többi babára vágyónak is
2010. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!