Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy rengeteg ilyen...

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van már, de azért adnátok tanácsot, hogy mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Általában 28 naposak a ciklusaim, ritkán 30-31. 28 napos ciklus esetén, ha a 11. és 18. napon voltunk együtt (sajnos így jött össze, hogy csak ekkor tudtuk összehozni), mikor teszteljek, hogy ne adjon fals eredményt?

Kistesót szeretnénk már nagyon, és kb. egy hete fáj a mellem. Nem nagyon szokott... Elsején kéne megjönnie, de olyan nehéz a várakozás addig. Szóval van értelme tesztelnem elseje előtt?


2010. aug. 25. 17:11
 1/2 letta88 ***** válasza:
szerintem nincs nagy értelme tesztelni ilyen hamar!Ha pontos eredményt szeretnél akkor a kimaradt menstruáció első napján tesztelj!Mert ha hamarabb tesztelsz és negatív lesz akkor elkeseredsz és lehet hogy mégis van baba csak később mutatja ki.Én ezt tudom tanácsolni!Kitartás és türelem!szurkolok hogy babád legyen!
2010. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod. Akkor visszafogom magam, teljesen igazad van. A kisfiam a gyógyszer abbahagyása után első próbálkozáskor meg is fogant, most pedig már pár hónapja semmi... Tudom, ez még nem idő, de már nagyon szeretnénk a kistesót. Próbálok nem rágörcsölni akkor.

Nagyon köszi még egyszer.

2010. aug. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!