Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem mutatja a PG/53...

Miért nem mutatja a PG/53 nekem a pé-t? Pedig tutira volt mert clostilt szedtem és az orvos igazolta.

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 08:27
 1/4 anonim válasza:
szioka! én is használtam a PG/ 53 termékenységi tesztet, de nekem sem mutatott soha semmit ,pedig elég sok ideig használtam. Beidegesedtem és hagytam az egészet, rá egy hónapra már terhes is letten. Nyugi ne aggódj, ha nem is számítotok rá akkor fog összejönni a picurka! sok sikert!
2008. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én épp az ellenkezőjét tudom mondani.Nekem mutatta,mikor van Pé-m,és azt is hogy baba van.Hamarabb mint a th teszt :))

Az is tény,hogy tényleg ki kell tapasztalni,de én naponta többször is néztem,mikor megvettem,és lassan de biztosan megtapasztaltam,mennyire kell összenyomni pl.

2008. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nos én kb. 1 hónapja használom, eleinte délután csináltam, folyamatosan páfrányokat mutatott 2 héten át. Nem voltam terhes, tuti, mert az orvos nézte. Most az utobbi 1 hétben csak reggel ébredés után csinálom, és most meg csak sejteket mutat, néha van melette egy kis páfrány is. Nem tudom mostmár hogy higgyek e ennek a mikroszkópnak vagy nem??????
2008. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A pg/53-ban ne bizz. Én 3 hónapja minden nap reggelente nyáladzok,még sincs páfrány... Szóval inkább az orvosban bizz mint ebben,a reklám fogásbak. Ha nagyon szeretnél meggyőződni otthon arról,hogy valóban bebizonyosodjon a peteérés,akkor használj LH tesztet. A neten lehet rendelni olcsón 15 db 1650 Ft.

Sok sikert! :)

A.

2008. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!