Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 különböző orvos vizsgált...

2 különböző orvos vizsgált meg (sztk), az első, aki felírta a Clostilt, napi 2X1-et mondott, a második (sajnos helyettesítés volt), azt mondta, hogy elég 1X1, és, ha nem hat, akkor lehet 2X1. Az elsővel találkoztam többször, ti kire hallgatnátok?

Figyelt kérdés
A héten kéne elkezdenem. A másik kérdésem a hőmérőzéssel kapcsolatos. Mindig ua-kor mérem fél 7-kor, de nálam gyakori, hogy hajnalban 3-4-5 fele ki kell mennem pisilni. Ha akkor mérném nem egyidőben lenne, így meg lehet kicsit csalóka (bár nagyokt nem szokott ugrálni). Ti mit gondoltok? Másnak is van ilyen problémája?
2009. febr. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, nekem ebben a hónapban 2*1-et kellett szednem!
2009. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1*1-et szedtem.
2009. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de lehet én menekülőre fognám a dolgot és keresnék egy harmadik orvost. Ugyanis ultrahangos követés nélkül szedett Clostival legalább annyit lehet ártani, mint amennyit használhat a dolog.
2009. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!