Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ? Teszt kép lent

Szerintetek ? Teszt kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 24. 17:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Annyira felesleges napokkal előtte tesztelni, főleg 5 nappal! Basszus, francnak idegeled magad? Tudod te is jól (remélem), hogy egyáltalán nem mutat biztosat a teszt ilyen hamar. Főleg úgy, hogy van olyan is, hogy 1 nappal előtte tesztel valaki és negatív, aztán másnap megint, és azon már látszik a pozitív. Látod te is, hogy ezen 1 csík van, nem értem, hogy mi a kérdés. Hogyha pozitív lesz, akkor az egyértelműen látszódni fog.
2020. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

Ovu utan, a megvaltozott hormonszint, leginkább progeszteron az, ami okozza a "terhessegi tuneteket". A terhessegi tunetek nagyjabol menzesz elmaradasa utan kezdodnek! Ez akkor is igy van, ha itt a mariska neni racafol, hogy nem, neki biztos elobb volt. Nem igy van. Csak a hormonok,amik amugy is minden ciklus vegen jatszanak velunk, amik segitenek a megtermekenyult petesejt tapadasat/megtartasat! Ezek akkor is igy mukodnek, ha nincs mit segiteni! Majd ha a szervezet erzi,hogy lukra jatszott, leesik a progeszteron es megjon. Ha megis sikeres volt a honap a progi fent marad, de akkor mar a hcg termelodese okozza a valos terhes tuneteket. Ez sajnos (nagyvonalakban,es inkabb meseszeruen fogalmazva) de igy van! Ettől azonban minden ciklus lehet mas es mas.

Kérdező, nem rosszindulatbol irtam amit irtam,csak segitsegkepp. Ne keress tuneteket, nincs ertleme. Elhiszem, hogy nagyon vagysz a babara, engem a korai tesztelok se zavarnak,mert en is probaltam nyilvan. Persze sose jott be :D mikor terhes voltam, nem mutatta csak mensi napjan. Tok halvanyan. Sokat vartunk mi is a babara, nem jo érzés ha csalódik az ember. De kicsit probald elengedni. Annyira felesleges negativ teszteket feltolteni :( csinald meg, konyveld el magadban. Hianyzik, hogy meg itt is bantsanak? Jogosan vagy nem,az most mindegy.

2020. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!