Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A maybe babynél muszáj megvárn...

A maybe babynél muszáj megvárni a 3 órát a nyálmintához, vagy elég esetleg az 1 óra is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én a PG 53-at használtam ( működési elv tök ugyanaz, csak kb 5-öd annyiba kerül ) az egy óra bőven elég. Egy dolgot tudok még tanácsolni, reggel, ébredés után, evés ivás előtti nyálmintát használj, mert az ösztrogén szintje a szervezetedben napszakonként változó, és előfordulhat, hogy délután mindig pozitív eredményt fogsz kapni.
2008. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már csak annyit, hogy létezik az, hogy reggel semmit nem mutat( nekem reggelre mindig veszettül buborékos), utána egy félóra múlva meg full páfrányos?
2008. nov. 26. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint ugyanaz a nyálminta válik később páfrányossá, vagy fél óra múlva egy másikat nézel meg? Mert ha újabb mintát használsz, akkor ugyanazt tudom mondani mint az első válaszomban, változik a hormonok szintje, vagy már ettél valamit, ha meg ugyanaz a minta lesz fél óra múlva páfrányos, akkor túl sok nyálat használtál, és ennyi idő kellett, míg teljesen megszárad. Ha ugyanis nem szárad meg rendesen, buborékos képet ad.
2008. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!