Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után miért kell...

Agleh kérdése:

Vetélés után miért kell megvárni az 1. mensit?

Figyelt kérdés

Másfél éves próbálkozás után jött össze a babóca, de sajnos elvetéltem a 12. héten (Imperfect vetélés+műtéti befejezés).

10 hét telt el és még mindig nem jött meg(kizárt h. terhes lennék-védekeztünk) Pár nappal ezelőtti uh- n a doki azt mondta minden rendben, vastag a méhnyálkahártya 13 mm, hamarosan megjön. 35 leszek 1 hét múlva és az idő megy, a várakozás kikészít.


2011. máj. 26. 12:03
 1/2 Grófházy ***** válasza:

A műtűéti befejezés miatt.12 hetes baba az már viszonylag "előrehaladott" terhesség.

És akár hogy is nézzük méhen belüli műtét volt!

én 7 hetes voltam,de nekem is 7. hétre jött meg a mensim.

A várakozásnál rosszabbb mincs,de a következő baba érdekében próbálj türelmes lenni.

Nekünk anno 2 hónapot javasolt a doki.Ennyi idő kell amíg a méhed teljesen regenrálódik


Sajnos a jótanácsom csak a türelem.....

2011. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. máj. 26. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!