Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet negativ lett. Ha tudom hogy 20. án lehettem terhes azt kimutatta volna már a teszt?

Figyelt kérdés
27 én nem jőtt meg csak barna valami jőtt, tegnapig. Ma már nincs semmi. Lehetek még igy babás? Vagy már nincs esély? Mi okozhat még ilyen barnázást ha eddig nem volt baj? Nem fájt, fáj semmim sem.
2010. aug. 2. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia, én ugyan így jártam. nekem 30-án jött meg, egy nap kevés mensi, (normál esetben 5 napig tart) azóta pedig barnázás volt, nagyon kevés, ma pedig már semmi. ma kellett volna utolsó nap meglennie. csináltam egy tesztet, negatív volt, úgyhogy ennyi.

nem tudom mi van, teszt szerint nincs babám.

majd írj azért, hogy veled mi a helyzet.

2010. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia,Szerintem még te is korán csináltad a tesztet.teszt szerint nekem sincs baba.de a remény hal meg utoljára.egy hét mulva csin.tesztet hátha tőbbet mutat.azerintem te is csinálj mégegyet pár nap mulva,nem lehet tudni hátha.szurkolok.puszi.Zsike
2010. aug. 3. 20:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszi, nagyon aranyos vagy. Majd írj feltétlenül, hogy mi a helyzet nálad, én i fogok jelentkezni.

Drukkolok neked én is, és kívánom, hogy baba legyen mindkettőnknél.

Puszi.

bebi

2010. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!