Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet negativ lett. Ha tudom hogy 20. án lehettem terhes azt kimutatta volna már a teszt?

Figyelt kérdés
27 én nem jőtt meg csak barna valami jőtt, tegnapig. Ma már nincs semmi. Lehetek még igy babás? Vagy már nincs esély? Mi okozhat még ilyen barnázást ha eddig nem volt baj? Nem fájt, fáj semmim sem.
2010. aug. 2. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát pár nap múlva ismételd meg a tesztet, de még van esély szerintem! Sok sikert :) Remélem baba lesz!
2010. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a 20-ra azt érted, hogy akkor voltatok együtt és akcióztatok, akkor simán lehetsz terhes. Egyébként 7-10 nap alatt ér a méhbe a megtermékenyített petesejt és ágyazódik be, úgyhogy ha vársz még 2-3 napot, lehet hogy már pozi lesz a teszt!!
2010. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
remélem baba van a dologba nem valami más.félek mert ha terhes vagyok akkor azt már a nődoki látni fogja?mert ha 20.án lettem terhes még csak 12napja.jaj nem tudom
2010. aug. 2. 17:07
 4/13 A kérdező kommentje:
igen 20.án voltunk együtt.fura ez még nem volt ilyenem.
2010. aug. 2. 17:08
 5/13 A kérdező kommentje:
és kőszőnőm hogy segitetek
2010. aug. 2. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és lazíts!! mi meg drukkolunk Neked!
2010. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
most is csináltam egy tesztet szintén negativ lett.holnap megyek dokihoz de tartok tőle hogy nix baba.csak akkor nem értem miért nem jőtt egy csepp vérem se
2010. aug. 2. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne menj még dokihoz, 4 nap múlva csinálj tesztet. Még korai volt a teszt.
2010. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen korán a dokid se fog méglátni semmit, max. annyit fog tudni mondani, hogy milyen vastag a méhnyálkahártyád... Még várnod kellene pár napot és utána tesztelni. A doki ráérne 2-3 hét múlva...
2010. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok.ma voltam dokinál,csinált egy uh-tnem látta a terhességet,de hál Istennek nincs gyulladás vagy bármi más ami ezt a barnázást okozhatta volna.azt mondta 2 hét mulva csináljak tesztet ha +akkor doki,ha - akkor 31én kontroll.hát nem tudom mi van igy.ő is azt m.ta korai volt a teszt még.van még remény :-)
2010. aug. 3. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!