Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam Expect tesztet. Ez...

Csináltam Expect tesztet. Ez már pozitív? Mennyire megbízható ez a teszt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 12. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én csak erős kontrollcsíkot látok. A második csík számomra nem látszik. Szerintem ez még nem pozitív. Próbáld meg pár nap múlva.
2011. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én látom a második csíkot is, de még csak halkan gratulálok, egyrészt azért, mert nem tudom, hogy mennyire megbízható ez a teszt, másrészt pedig ebből még bármi lehet.

Én azt javaslom, hogy 3-4 nap múlva csinálj egy újabbat, ha azon egyértelműen erősödik a csík ezekhez képest, akkor nyert ügyed van.

2011. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A száradási csík rózsaszín? Mert ugyanezen a teszten a 2. csík nagyon erős.
2011. aug. 12. 08:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyen lett fél órán belül: [link]
2011. aug. 12. 08:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az van ráírva h egy bizonyos idő után nem értékelhető?Szerintem az a félóra nem mérvadó. Várj pár napot és csinálj másikat.
2011. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom,csak furcsa,hogy ennyire erős lenne a száradási csík.Már ha az.

Soha egy tesztemen se volt még se időnb elül se időn túl 2. csík.

Több mint 1,5 év után próbálok minden szalmaszálba megkapaszkodni.

2011. aug. 12. 08:44
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom meddő. Ahányszor kimaradt a mensim (hormonzavar miatt) mindig csinálnom kellett tesztet és hiába volt negatív a szellemcsík és erős száradásicsík mindig ott volt. 10 perc után a teszt már nem mutat jó eredményt. Nekem az orvos mindig az 5 percet vette alapul.
2011. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
negatív után van egy vessző
2011. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

És a legfelső tesztek szerinted - vagy + ? Azokat 10percen belül csináltam.

2011. aug. 12. 09:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Halványan látszódik a 2 csík is.

Azon a képen, ahol meg fél óra múlva látszik, egyértelmüen +.

Nekem soha nem volt olyan, h halvány lett volna, aztán beerösödik. Ez nem száradási csík, mert nekem akárhányat és akármilyet is csináltam, egynél sem volt száradási csík. Ez nem az.

Ha csak halványan is +, akkor a szervezeted termeli a hcg-t. De ha nem is holnap, majd vasárnap csinálj másikat, hátha erösebb lesz.

2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!