Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negativ lett. De...

Agika0219 kérdése:

A teszt negativ lett. De vannak jelek, lehet hogy korán csináltam tesztet? Veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
szept.7-én megvolt a mensim peteéréskór együtt voltunk(többször is).okt 5.-én kellett volna megjönnie 6.-án tesztet csináltam neg. lett.de vannak jelei hányinger,fejfájás,mensi szerü görcsök.
2011. okt. 7. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges.


Lehet, hogy még korai volt a teszt, de elképzelhető, hogy csupán később volt peteérésed, vagy idegeskedtél stb és emiatt jön meg később.

A vérzéses tünetek ugyanazok, mint a terhes tünetek.

2011. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én augusztus 9-ére nem vártam, 10.-én reggel teszteltem negatív lett, vártam 2 napot 12.-én pedig halvány pozitív reggeli első vizeletből. Várj két napot és tesztelj újra! Szorítok! :-)
2011. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia. nekem is 7-én volt meg, és mi együtt voltunk minden nap,mivel nem pontos a ciklusom, ezért nem tudtam mikor van peteérésem, én úgy számoltam, hogy körülbelül mára nem várom, nekem is vannak tüneteim, meg én is érzem, hogy meg fog jönni, meg fáj a mellem, felduzzadt,csináltam egy tesztet szombaton, ez volt ha jól számolom, ez még negatív volt, azóta nem teszteltem. Majd holnap talán. Drukkolok neked! :)
2011. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!akkor holnap probálkozom:) remélem hogy sikerül.

igyz h napközbe csináltam..majd a következöt reggel csinálom.

Bár az első babánál is du. csináltam tesztet és kimutatta...lehet ez is teszt függö?

2011. okt. 7. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem teszttől is függ igen. idekint angliában csupa szar teszteket lehet csak kapni, vagis marha drága, ami nagyon érzékeny és kimutat korai terhességet is az átszámítva 4-5 ezer ft és csak 1 dbos! ami meg átszámítva olyan 1500, és 2dbos az meg kb.. onnantól mutatja ki, hogy már elmaradt a mensesed, előtte nem. Úgyhogy ganyítom nekem is ezért lett negatív, úgyhogy várom még pár napot inkább, ha 10-éig sem jön meg akkor tesztelek egy másikat. Szerintem te is várj 10-éig veszíteni valód nincs, addigra már mindenképpen magasabbnak kell lennie a HCG szintednek, hogyha bébi van a dologban:)
2011. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma reggel csináltam tesztet,pozitiv lett:)
2011. okt. 10. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Nagyon nagyon gratulálok!!!! :-)

Sok egészséget és boldog várandósságot kívánok!

2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) neked is:)
2011. okt. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!