Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt? Használ vagy sem?

Clostilbegyt? Használ vagy sem?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok le a véleményeteket ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban, mert a következő ciklusban kell elkezdenem a dokim javaslatára szedni 3 hónapig, mert kissé rendszertelen a ciklusom, és babát szeretnénk.

Fél éve próbálkozunk, írhattok tippeket is, hogy kinek hogyan jött össze, mi segített (már akinek nem egyszerűen). Köszi!


2008. nov. 24. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én hugomék egy éve próbálkoznak, de nem jött össze a baba.A doki nem is olyan rég írt fel neki closilbegytet,az első hónap után sikerült neki,most 9 hetes babás.
2008. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon egyénfüggő. Én is ezzel kezdtem, szépen rendszeresen megjött tőle, ennyi. Hormonproblémáim voltak nekem is, nem jött meg, hosszú volt a ciklusom stb., a férjemmel minden ok. Most van egy 7 és fél hónapos lombikbabánk :)
2008. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap kezdem elszedni a clostit. Kíváncsian várom majd a hatását. :) bízom benne, h hatni fog ,meg mellete majd iszom a cickafark és a palástfű tea keveréket. ( Orvosom javaslatára)
2008. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapig szedtem UH ellenőrzés nélkül semmilyen mellékhatása nem volt. Megjött a nem várt napra pontosan, de más volt, mint amilyen szokott lenni, elmentem az orvoshoz és azt mondta lehet, hogy terhes vagyok, ezért ne szedjem be a következőt. Amúgy az egyik ismerősömnek első hónapban baba lett tőle :)
2008. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma kezdtem el a második havi kurát, az első sajnos nem segitett. Mellékhatásként nálam csak hőhullám jelentkezett, ez kb eltartott a ciklusom 20. napjáig.

Én barátcserje kapszulát szedet a ciklusom második felében.

2008. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én PCO miatt szedtem Clostyt mert kb évente 4szr volt peteérésem.

Beszedtem az adagot, nagy reményekkel mentem vissza. De a doki szerint semmit nem ért. Injekciót írt fel, Puregont. Azt lőttem 6 napig. Megint nagy remények, megint kimondta a doki; semmit sem ért.

Nem folytathattam a kezelést, mert nem volt rá pénzem.

Aztán megjött... Barátcserjét akartam szedni, de azt terhesen nem lehet. Én barom, meg kis paranoiával csináltam egy tesztet, pedig csak az 5. ciklusnapon jártam.


+++++++++++


Hú!



Mértem a hőmet folyamatosan, és hat nappal az ítélet után leesett, majd emelkedett. Bár a doki azt mondta, nem lehetek terhes, beleadtunk apait-anyait, és lám... Már 10 hónapos a babánk.


Ha nem csiálok tesztet, mert azt hittem, megjött, akkor károsodott volna a baba.


Vérezgettem még hetekig, szedtem gy rakás gyógyszert, de olyan jól sikerült bennt tartani, hogy végül 42 hétre szültem meg... De teljesen egészséges.


Csodák vannak, de remélem, neked egy orvos is elég lesz csoda helyett!


Sok sikret!

2008. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: Lehet én is cickafarkot akartam inni... Az egyik korábbi válaszolónak: Vigyázz, a lehetséges peteérés után tilos ilyet inni!!!
2008. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

nekem is elsore sikerult tole.

de nem csodaszer, egyenfuggo..szerintem a meglevo kis eselyt novelheti, de ha valakinek nincs eselye, annak nem "csinal"

bar ez maganvelemeny, valszeg dokik jobban tudjak

2008. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! én a 3. Closti hónapon vagyok túl,nekem is kicsit rendszertelen volt a ciklusom,amúgy minden hormoneredményem rendben volt,férjem is nézték ott is rendben minden. Engem a 3 hónap alatt végig ellenőriztek a Closti mellett hüvelyuh. és vérvétellel. minden rendben volt,volt több érett tüsző,és spontán tüszőrepedés. Mégsem jött össze. Most az első Closti nélküli hónapban vagyok,nálam ha így sem sikerül,akkor inszem jön. Nagyon egyénfüggő ez a Closti hatás,de több olyant is olvastam,hogy volt akinél a Closti kúrák befejezése után sikerült a baba. Drukkolok,higgy benne én azt mondom,mert sok nőnek segített már. Persze azért jó,ha a szedése alatt nyomonkövet a dokid,hogy lássa,csinált e szép tüszőket és van e tüszőrepedésed. Meg az igazság az,hogy nem "veszélytelen" gyógyszer,hisz túlstimulálhat.szió
2008. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia.Mi 3évig próbálkoztunk,aztán elmentem dokihoz,kaptam clostyt,nekem az első kúra után össze jött :) És most itt szundizik a kiságyba :)Minden jót,mielöbbi sikert :)

4hetes kislány anyukája

2008. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!