Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire használ a Clostilbegy...

Mennyire használ a Clostilbegyt nevű gyógyszer?

Figyelt kérdés
Januárban hgytam abba a fogamzásgátlót. 3 hónapig nem menstruáltam. Az orvosom ezt írta fel. Számíthatok-e sikerre akár gyermekáldás ügyben ettől a gyógyszertől?
2009. ápr. 28. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van akinek segit, de van akinek nem. Én sajnos a második csoportba tartozom. A gyógyszer megvékonyitotta a méhnyálkahártyámat, igy abba is kellett hagynom a gyógyszer szedését a 2. hónap után.
2009. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyelműen felírják az orvosok,de azért vigyázz vele.Elősegíti a peteérést és általában egy nőnek egy hónapban csak 1 petéje érik meg jobb vagy bal oldalt,de ez a gyógyszer mellett több is,nagy a valószínüsége az iker terheségnek.
2009. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3.adag után lett baba de sok cisztám is lett a petefészkemen,amit meg mindig figyelgetni kell.
2009. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon. Első hónapban terhes lettem. Ikrekkel.
2009. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a második hónapom és nem lettem terhes.
2009. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem oly annyira, hogy három kislányom lett tőle.

A nagy 12 éves, a középső 10 a kicsi, 6 lesz :)

2009. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Két adagot szedtem be és nem segített,29-én megyek UH-ra és majd akkor minden kiderül.Most teázom,peteérésig cickafarkfűtea utánna palástfűtea.Remélem ez segít.
2009. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sziasztok! velem lassan 1éve szedeti az orvosom a clostilt de semmi eredmény! nagyon szeretnék már babát
2009. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!