Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt? Használ vagy sem?

Clostilbegyt? Használ vagy sem?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok le a véleményeteket ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban, mert a következő ciklusban kell elkezdenem a dokim javaslatára szedni 3 hónapig, mert kissé rendszertelen a ciklusom, és babát szeretnénk.

Fél éve próbálkozunk, írhattok tippeket is, hogy kinek hogyan jött össze, mi segített (már akinek nem egyszerűen). Köszi!


2008. nov. 24. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok a 3 Closty-s hónapban, kb 5-6 nap múlva nem kellene megjönnie! Nekem volt tüszőrepesztés is, és Duphastont is szedek, hogy ha sikerült a terhesség, akkor bent is maradjon a baba! Remélem, most már lesz valami! Sok sikert, és kitartást!
2008. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ebben az évben 7 closis hónapom volt, kétszer terhes is lettem. Tényleg hatásos. Csak elfelejtettek teljes körűen kivizsgálni hormonálisan, és kiderült pajzsmirigybeteg vagyok (TSH szintnek 1-2között kell a babához lenni) és ebben az esetben nem szabad a clostit szedni. Erővel érleltük a beteg petesejteket. :(

Tényleg jó és hatásos gyógyszer!

2008. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de azért még írhattok.

Ezek szerint akkor szedjem?

2008. nov. 24. 21:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha kissé rendszertelen a ciklusod, ahogy írtad, akkor én azt mondom, egy próbát megér! Parancsot ad az agynak, hogy mit hogyan... az sosem árt...
2008. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
jaj de jó ezeket olvasni,most jöttem a hormonlaborról,1éve próbálkozunk és semmi,igaz a ciklusom rendszeres,csakhogy ez 3 havonta 1 menstruációt jelent,remélem néhány hét és én is sikerről számolhatok be,csak az ember ilyenkor néha csügged.Egyszerűen dühít,hogy aki nem akar babár annak hipp-hopp ott is van,mi meg itt szenvedünk vele.Bele se merek gondolni mi volna ha nem segítene.
2008. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7évnyi próbálkozás után, 5napos clostil kúra után, most nyugiba nevelgetem másfél éves ikreim. Én sem bíztam benne, mert többet ismerek aki évekóta szedte és nem igen jött a baba. De nekünk összejött, ráadásul 2. Látom hogy ez már régi kérdés, remélem azóta nektek is sikerült. :D
2011. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!