Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjak és mire figyelje...

Meddig várjak és mire figyeljek legközelebb? Már nem tudnám feldolgozni ha mégegy babát elvesztenék.

Figyelt kérdés
Két elhalt terhességen vagyok túl az egyiknél 10 a másiknál 12 hetesen állt le a szivműködés...
2010. júl. 30. 12:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szinte bizonyos, hogy ennyi vizsgálaton túl immunológiai eltérés lesz a háttérben. Egy jó sokkémcsős vérvételből egy jó immunológus szakorvos kideríti. Sajnálom a történteket :-(( de tuti van megoldás. ma már szinte mindenre van. és pláne második vetélés, szívmegállás után igenis utána kell járni. A barátnőm terhessége is a 12. héten halt el és utánajártak. immunológiai a probléma, a gyógyszere 100 Ft kábé havonta. A természet érthetetlen és furcsa játéka: ellenanyagot termelhet a szervezeted a baba ellen és idegentestként érzékeli, nem tudom szebben fogalmazni. ja és én is ebben a cipőben járok, az én babámnak konkrétan a szívére veszélyes, amit nálam találtak és születése után monitorra teszik megfigyelés miatt. remélem, csak riogatnak és nem lesz gond, de tényleg mindenre van megoldás. irány az immunológus! ill. genetika, ha még nem jártatok ott, de a genetikán nagyon ritkán találnak eltérést.
2010. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem szenvedsz sárgatestelégtelenségben? Mert ha igen,akkor pótolni kell a progeszteron hormont.
2010. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi is két picit veszítettünk el, mindkettőt a 7. héten. Nekem a túl magas inzulin és tesztoszteron szint állt a háttérben. Nézesd meg többször ezeket a dolgokat, nálunk a 3. orvos találta meg az eltérést, aki úgy gondolkodott, hogy egy vérvétel nem vérvétel, és rensdzeresen mérte , nézte.. ő találta meg, hogy aciklusom egyes napjain kiugróan magasak ezek a szintek. Ne hagyd annyiban! Ez nem statisztika! Itt valami probléma lesz! Tarts ki! Szorítok mindkettőnknek!
2010. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 2 vetélésen vagyok túl.Az elsőt 6 hetesen a másodikat nemrég 9 hetesen veszítettem el.Még csak most fogok visszamenni kontrollra után jönnek a vizsgálatok.Mi azért próbálkozunk tovább... Fel a fejjel!Csak pozitívan més ne add fel!Mielőbbi babázást kívánok neked!

2010. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Eléző vagyok


Ja, és én a helyedben áttérnék vmilyen biovitaminkora.Én is olyanokat szedek, mert az elevittel vannak fenntartásaim.Nagyon sok olyan anyuka blogját olvastam, akik bizonyítottan az elevittől vetéltek el.A barátnőmnél pl. hormonzavart csinált és a pajzsmirigye nem jól működik.Emiatt hullik a haja, hízik és a szívritmus zavart is okozott.Ha már szedni akarsz vitamint és mindenféleképpen kémiailag előállított vitamint, akkor ajánlom inkább a femibiont.

2010. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kaptam hasznos tanácsokat is amiknek utána fogok járni. cukorterhelésen és hormonvizsgálatokon már voltam, szép ereményeim vannak, vérképem is tökéletes.az elevitet csak akkor kezdtem el szedni amikor kiderült a terhesség. elötte gyógynövényboltokban vásároltam természetes vitaminokat.táplálkozásomra is figyelek, tudatosan eszem sok zöldséget gyümölcsöt, nem dohányzok.. kíváncsi vagyok mi lesz a szövettani eredmény , talán kiderül, mi lehetett a gond. mégegyszer köszönök mindent
2010. aug. 3. 13:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugyanígy vagyok,két vetélés után,bár nekem korábban mentek el a babák.Keresem a válaszokat:(((Azok akik írtak a genetikai és immunológiai vizsgálatokról,meg tudjátok adni azt az elérhetőséget ahol ilyeneket csinálnak?Pont most írtam ki a kérdést,hogy van-e normális oros,mert az enyém is csak azt mondta hogy szedjek vitaminokat,holott egészségesen élünk:((( Kitartást neked,remélem hogy megtalálod a kiutat!
2010. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem a genetikai és az immunológiai vizsgálatot Zalaegerszegen csinálták a kórházban,és nagyon tudom ajánlani őket.Beutaló kell hozzá.
2010. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sima vérképből még semmi nem derül ki (pl. lisztérzékenység sem, meg trombózishajlam sem). Ezeket külön kell csináltatni. Trombózis-belgyógyászat, LÉ- immunológus. Ezeket nézesd meg. Bár LÉ esetén hamarabb szoktak elmenni a babák...
2010. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!