Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjak és mire figyelje...

Meddig várjak és mire figyeljek legközelebb? Már nem tudnám feldolgozni ha mégegy babát elvesztenék.

Figyelt kérdés
Két elhalt terhességen vagyok túl az egyiknél 10 a másiknál 12 hetesen állt le a szivműködés...
2010. júl. 30. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A miértekre a választ az orvosoddal kellene megkeresnetek. Ha "csak" arról van szó, hogy a babák betegek lettek volna, akkor csakis annyit tudsz tenni, hogy szedsz terhesvitamint, egészségesen élsz és akkor vagy együtt a pároddal, amikor jól esik. A baba jönni fog!

Azt viszont döntsd el, hogy lelkileg (is) készen állsz-e egy újabb babára.

2010. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
folyamatosan szedem az elevitet és egészségesen élünk... szövettani eredmények nem mutattak ki rendellenességet.
2010. júl. 30. 12:46
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szintén 2 misseden vagyok túl,az utolsó 1 hetes volt!

Mindegyik a 9. héten ért véget!

Minket Szegedre küldenek genetikai kivizsgálásra!

Ezt szerintem Te sem hagyd annyiban!

Minket nemrég kivizsgáltak, hormonálisan tökéletes vagyok,a páromnak is tökéletes lett a spermaeredménye,mégis így jártunk megint!

Induljatok el valamerre azt tudom tanácsolni!

Őszintén sajnálom! :(

2010. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,rosszul írtam: 1 hete volt!

Nem 1 hetes...

2010. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolnám,hogy genetikára meg immunológiai vizsgálatra kérjetek beutalót a nőgyógyászodtól ha még nem voltatok.Mindkettő vérvétel.Sajnálom a veszteségeidet.
2010. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hormoneredményeim is tökéletesek. A nőgyógyászom szerint ez hétköznapi dolog és minden megtermékenyitett terhességből kb minden nyolcadik végződik szüléssel. én mégsem tudom elfogadni h másodszorra is beleestem ebbe a statisztikába.
2010. júl. 30. 14:05
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is két vetélésem volt,aztán elküldtek immunológiára,ahol megtalálták a problémát,és azóta van egy 8 hónapos lányom. Szóval ne hagyd annyiban,sztem nem véletlen!
2010. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A barátnőm is két elhalt terhesség után váltott orvost és kórházat. Ott csináltak neki genetikai vizsgálatot, kiderült, hogy van valami génrendellenessége. Teherbe tud esni, de kihordani sosem fogja tudni. Azóta azt mondja, hogy jobb ezt tudni, mint még évekig próbálkozni.

Járj utána!

Sok sikert kívánok Nektek mielőbb!

2010. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Gabi66 ***** válasza:
Fogadd őszinte együttérzésemet! Velem is megtörtént. Hasznos lenne egy feldolgozást segítő csoport vagy beszélgetés. Mindenképpen javaslom az újabb baba vállalása előtt. Javaslom Lux Elvíra: Anyának születtem című könyvét ami a vetélések pszichoszomatikájáról szól.
2010. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 4 vetlélésen voltam túl, mire kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok. Diétáztam és az 5. terhességem sikeres is let. Mindenképp vizsgáltasd ki ezt is.

Trombózis vizsgálaton voltál már? Nagyon sokszor ez áll a háttérben. Esetleg cukorterheléses vérvétel?

Ajánlani tudnám még a Femibion 800 terhesvitamint. Ez most a legjobb. Aktív folsav van benne, amit minden nő szervezet fel tud dolgozni. Elentétben a többivel, amit csak a nők fele. Remélem megtalálják az okot, mert 2 egymás utáni vetélés szinte ugyanabban a korban már utalhat vmi problémára.

Engem is azzal trakált a dokim még a 2. után is, hogy ez nem feltétlen jelent semmi, és még nem küldött el vizsgálara. Csak a 3. után akart, de akkor már dokit váltottam.

2010. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!