Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 19re?

Ki nem várja május 19re?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 21:22
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/377 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A mai inszemináció:

Gonapeptylt kaptam tüszőrepesztésre, szerdán délután 5-kor kellett beadni. Éjszaka már nagy görcsökre keltem, most már jobb. De reggel kemény volt, 9re mentünk. Jó sokat kellett várni, aztán meg pikk-pakk lerendeztek. Soron megy az egész. Nem volt idő pihenni sem, semmi. Ja, amúgy Tapolca.

Zárójelentés szerint 4 tüsző ért meg, hogy abból hány repedt meg, nem tudta megmondani. Azt látta csak, hogy mindkét oldalon.

Spermaszám most egész jó lett, 12 millió. Abból 2,4 lett aktív (vagy hogy mondják). Ott azt mondták, már az 1 millió is jó szokott lenni.

Augusztus 14-én kell menni, de 13-án már tervezek tesztelni, mert eredetileg aznapra hívott volna, csak férjem pont vizsgázik.

Addig progi hüvelykúp napi 1.

Többieknél mi újság?

2020. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/377 anonim ***** válasza:
Természetesen P. voltam. 😃
2020. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/377 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Tegnap még félig negatív volt az ovu teszt , szerintem ma du vagy holnap lesz pozitív , closty óta iszonyatos puffadas illetve kis hasfájás ettől függetlenül mi már 2 naponta gyakorlunk 😀 franc se tudja hogy mi lesz nagyon kiváncsi vagyok !!

Nektek viszont nagyon szurkolok 🥰

2020. aug. 1. 13:28
 224/377 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom ez az inszem. Nem piskóta ..! Ha közép időben nagyon faj sima vény nélküli fájdalom csillapító mehet rá ? Vagy többet árt mint használ ?
2020. aug. 1. 13:30
 225/377 anonim ***** válasza:
50%

Nem mertem gyógyszert bevenni, de a háziorvosom asszisztense azt mondta tegnap, hogy ha nagyon fáj, nyugodtan.

Azóta egyébként nem fáj, pedig aktivkodom, festjuk a teraszt, most pihenek egy kicsit.

Nem tudom, jót jelent-e, hogy nem fáj, vagy rosszat? 🤔

Kérdező, te hányadikára nem várod?

2020. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/377 A kérdező kommentje:
Én 14. Re nem várom . Most nem tudom hogy az alhasi fájdalom sugárzik ki a bal borra ív alá vagy ott faj és kisugárzik az alhasba de nagyon kellemetlen :/
2020. aug. 1. 15:15
 227/377 anonim ***** válasza:

13as vok!

Azta P! Köszi, hogy leírtad, hogy mi volt. csak sikerüljön!!! 🤞🤞 azért pihenj is közbe.

Én most vagyok a 4.dpon, de tegnap óta nagyon erős fájdalmam van alhas tájékon, és a derekamban. Lesugárzik a lábaimba is. Leginkább a bal oldalt fáj. Ehhez hozzá jött még ma egy fura, fehér sűrű folyás. Mikor szedtem a clostyt nem volt mellékhatás, most jönne ki? Lehet a clostytól ez az egész? Emiatt nem is igen bízom ebben a hónapban.

Kb úgy fáj, mint ovukor szokott.

Kérdező, neked mi lett a fájdalommal,amit írtál?

2020. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/377 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kivel mi újság?

Idegörlő ez a várakozás... :)

P.

2020. aug. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/377 anonim ***** válasza:

Szaisztok!

13-as vagyok!

Velem nem sok minden. Az a fehér, sűrű folyás megmaradt eddig is. 9.dpon vagyok!

Tegnap kicsit görcsölgettem, de ilyen szokott lenni mindig nekem. Most a derekam jobban fàj, mint szokott, a melleim viszont annyira nem. Elkezdődött a szokásos hasmenés is. Úgyhogy nekem olyan minden, mint egy normál ciklusban.

Elkezdtem egy tanfolyamot, így a tanulás leköt most! Ha ez nem lenne én is megbolondulnék sztem.

Lehet vasárnap csinálok egy tesztet.

Nektek valami, ami más, mint eddig?

2020. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/377 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Ma lett pozitiv az ovu tesztem. 😊😊 Ma es holnap akciozunk.
2020. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!