Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mell erzekenysege es pici...

A mell erzekenysege es pici fajdalma, a hasam felpuffadt es kemeny nagyon de allando teltnek ezem, fardt vagyok minden pillanatban. Lehetek babas?

Figyelt kérdés
A mesim e-honap 11-en volt,de furcsanak talaltam,meg soha nem volt ilyen.Elsönap baraztam masodik nap szinte fekete-barna verzesem volt,utanna meg harom napig barnaztam.Kivanom a kajat es föleg a gyümölcsöt es a savanyusagot.Erezhetem ilyen koran?Szerintetek baba van? Vagy talan valmi fetözes v virus? Elöre is köszi a valaszokat!
2008. nov. 23. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél? Vgy avoltál dokinál ?

mi újság???

2008. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal es azt mondja minden rendben velem.Ö csak annyit lat hogy van petezsak.Ket het mulva kell vissza mennem.Nem merek tesztelni mert felek hogy megint nega lesz.Talan te is ugyan igy erzed magad mint en?
2008. nov. 25. 14:19
 13/13 anonim ***** válasza:

SZia!

Ha van petezsák az nagyon jóóóó!! :) Akkor az baba ! Azért hívott vissza két hét múlva, mert akkor már szívhangja is lesz a picinek!!! Már felesleges tesztelend az uh kimutatta a babát, vagyis a petezsákot! Vigyázz magatokra NAGYON!! Sok sikert a következő uh- hoz!!! Mi még majd eztán kezdünk bele ,amin ti már túl vagytok... , de tájékozódni járok ide :) sok kérdésre választ lehet itt kapni!

GRATUÁLOK A BABÁHOZ! Ha gondolod tesztelj egy hét múlva, de ne aggódj, ha halvány pozitív, volt osztálytásamnak is már csak akkor mutatta ki a teszt mikor már volt szívhang! Nem mindenkinél egyforma! De nyugodj, meg ha a doki már petezsákot látott az nagyon jóóó!!!

2008. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!