Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mell erzekenysege es pici...

A mell erzekenysege es pici fajdalma, a hasam felpuffadt es kemeny nagyon de allando teltnek ezem, fardt vagyok minden pillanatban. Lehetek babas?

Figyelt kérdés
A mesim e-honap 11-en volt,de furcsanak talaltam,meg soha nem volt ilyen.Elsönap baraztam masodik nap szinte fekete-barna verzesem volt,utanna meg harom napig barnaztam.Kivanom a kajat es föleg a gyümölcsöt es a savanyusagot.Erezhetem ilyen koran?Szerintetek baba van? Vagy talan valmi fetözes v virus? Elöre is köszi a valaszokat!
2008. nov. 23. 15:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem meg irni hogy feher kremes folyasom van.
2008. nov. 23. 15:55
 2/13 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál már?

Bármi megeshet..:)

2008. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon is babás vagy! Gratula!!! :D
2008. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Babára gyanakszok én is..:))

Érezheted, ilyen korán, én is így voltam mind a 2 estben..:))


csinálj tesztet, de ne most, majd csak akkor, ha a köv. mensid lesz esedékes..

2008. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Negy napja teszteltem es negativ SAJNOS!!!
2008. nov. 23. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a dokihoz! De előtte csinálj még egy tesztet! Szerintem is babagyanúsak a tüneteid!

Drukkolok!

2008. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tesztelni fogok megegyszer holnap.Aztan doki.Neha kicsi szurkalasokat erzek a hasamban,es ez aggaszt egy picit.Szerintetek mi lehet ez?
2008. nov. 23. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán baba:)
2008. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jok a tuneteid! ugy tudom, a szurkalas is jot jelent. ird meg, hogy milyen lett a teszt! drukkolok
2008. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok, szerintem a teszttel varj meg par napot, ha 11.-en volt a mensid, akkor meg csak 12 nap telt el, az bizony keves. ird meg!
2008. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!