Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek? Teszteltem, a...

Remenykedhetek? Teszteltem, a tesztem csak 1 ora utan lett pozitiv. Majdnem minden jelem (a hanyast kiveve)megvolt,de mostanra csak a mell erzekenysege es fajdalma maradt meg.

Figyelt kérdés
A mensimg 5-napom van meg,es feher kremes folyasom van.Neha meg mindig de mar ez ritkabban fordul elö,szurkalasokat erzek alul,es a köldököm aladt.Irjatok legyszi mert nagyon remenykedünk a ferjemmel! Varom a valaszokat!Volt mar igy valaki es terhes maradt?
2008. dec. 5. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A jelek utalhatnak babára, de még nagyon korai volt a teszt, illetve elméletileg 10 perc után nem mutat valósat. De volt aki itt azt mondta, hogy a laborban is csak egy fél óra óra múlva lesz pozitív, akkor is pozitív, de minden esetre tesztelj újra a nem várt napján, ha még akkor is negatív ,vagy csak sokára mutat pozitívat, akkor ismételd pár nap múlva, ha addig nem jön meg! Ennyit tudok mondani! Remélem ,hogy baba van nálatok! Szorítok, majd jelentkezz pár nap múlva, mi újság!

2008. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 nappal a nem várt előtt tesztelni elég meredek, még ha ott is van a baba, szinte képtelenség ( vagy legalábbis nagyon ritka,) hogy kimutassa a teszt.


Az pedig, hogy egy óra múlva pozitívat mutatott, nem értékelhető eredmény. Ha ott a HCG, akkor szinte egy perc múlva megjelenik a második vonal, és úgy igaz, ahogy az előttem válaszoló írta, 10 perc után nem értékelhető. Nekem is volt már olyan tesztem, hogy fél óra múlva jelent meg a második csík, nem is voltam babás.


Várd ki legalább a nem várt napját. Sok sikert.

2008. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, csak mellfájdalom nélkül. Egyébként az összes tünetem megvan, néha erősebb, néha gyengébb. Reggel teszteltem, kb 10-15 perc után dobott ki egy szinte láthatatlan +-at, amit egyelőre szellemvonalnak titulálok. De azért holnap reggel csinálok még egyet! :-)

Szerintem próbáld meg pár nap múlva újra te is! Én szorítok... :-)

2008. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors es ertekelhetö valaszokat.Megprobalok nem gondolnira es kivarom a mesimet.Nagyon nehez lessz de megvarom.Utanna majd tesztelek,es majd megirom hogy mi az eredmeny.Az utolso valaszolonak:NAGYON SZURKOLOK NEKED!!!A.
2008. dec. 5. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Nekem ma reggel nem sikerült,de nem keseredem el, tovább dolgozunk az "ügyön". :-) Veled mi a helyzet? Remélem, sikerült!
2008. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!