Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » én gondolkodok hülyén?

én gondolkodok hülyén?

Figyelt kérdés

van egy gyönyröű 4 ,5 hós kislányom

nem szeretnék másik babát úgy érzem mert a

szülésem egy rémálom volt meg elég nehezen

indultak a dolgok megváltozott a felfogásom

a gyerekvállalást illetően

szemét vagyok amiért úgy érzem

azért nem akarok másik babát, mert

-nincs kedvem végigcsinálni ezt az egészet

persze minden baba más és más

de nem akarok tápszeres babát nyűgös babát

nagy felelősség ez..

nincs kedvem másik babához..BAJ EZ?....

persze imádom a lányomat

de mégegyet nem akarok

én sem tudom mit akarok lehet csak a

hormonok játszanak velem..

egy terhességet végigcsinálnék de tovább....?...


2010. júl. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél több gyereket, akkor nem szeretnél. a miértje furcsa nekem. tehát, hogy nem akarod kihordani. de ha ezt ki lehetne hagyni, akkor lenne tesója? jól értem? igen, nekem ez picit fura
2010. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
majd ha 4 éves lesz, csak a jó dolgokra fogsz emlékezni az első pár évből, és akkor fogsz még akarni, nyugi :D
2010. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló

PONT HOGY a terhességet igenis végigcsinálnám

de a szülést és a többit már nem...

olyan rossz élményeim vannak hogy megörülök ha csak rá

gondolok...

szeretnék is, meg nem is...:-(

2010. júl. 28. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
minek mindenkinek több gyerek? 1 nem elég? a gyereknek is sokkal jobb lesz ha nem lesz tesója, nekem van, de szívesen lettem volna egyke is.
2010. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. de ugyanakkor szeretnél 2. babát? engem az átmeneti nehézségek, kellemetlenségek nem tántorítanának el attól, hogy (reméljük) utána egész életemben boldoggá tesz még egy gyerek.

de ha egyébként sem szeretnél 2.-at, akkor megértem.

2010. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Van aki már mindjárt utánna szulne másikat van aki soha van aki csak késobb szeretné. Nekem 5-6 éves lehetett a fiam mikor elkeztdem vágyódni egy kisbaba után. Kozben telik az ido mostmár minden vágyam egy csopp kis hercegno az én 7 éves hercegem mellé. Mikor 1-2-3 éves is volt egyátalán nem vágytam még egy babára élveztem azt hogy újból emberek kozott voltam visszamentem dolgozni mentunk kirándulni. Egy pici babával lássuk be mindez sokkal korulményesebb. Eltelt egy kis ido most pedig arra vágyom hogy otthon babázhassak újból. A fiam már egészen onálló sot egész biztosan szívesen segítene is nekem így nem lenne annyira megterhelo mint mondjuk akkor mikor egyik pici másik kicsi.
2010. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodsz hülyén. Én pont ugyanilyen állásponton vagyok és egyáltalán nem érdekel, ki mit gondol. Nekem nehéz terhességem volt, nagyon könnyű és gyors szülésem, viszont a legdurvább az első három hónap volt a hasfájós gyerekemmel. Imádom őt, de nem hiszem, hogy mégegyszer végigcsinálnám...
2010. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb.1 évnek kell eltelnie ahhoz,hogy ezen komolyabban elgondolkodj(na nem mintha,most nem gondolnád komolyan:))Amikor ráeszmélsz,hogy milyen hamar elröpült ez az 1 év és nosztalgiával gondolsz vissza.Mi nemsokára belevágunk a tesóprojektbe,pedig aztán nekem se volt könnyű se a terhesség,se a szülés!De mégis úgy érzem kell neki tesó.Férjem és én is egykék vagyunk,és rossz.Még mindig nincs megkeresztelve a kislányunk,mert nincs kit megkérni keresztszülőnek:S Ha egyikünknek lenne testvére nem is lenne kérdés ki legyen.Ráadásul szerintem jobb gyorsan egymás után bevállalni.Minden anyában nyomot hagy a szenvedés,és mindenkinél más a terhesség és a szülés,de érdemes még párszor megfontolni a tesót nehogy később megbánd hogy nincs.
2010. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12 : 27-es pont én is így érzem :)
2010. júl. 31. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!