Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két negatív tesztet csináltam...

Két negatív tesztet csináltam tegnap megjött egy napos késéssel, elég erös görcsöm volt meg folyt is belölem rendesen, de viszont még fáj a cicim lehetek még terhes? Ja és amugy elég hülyén jött meg mert elötte egy héttel barnáztam meg vérezgettem

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Es amugy a cicid sosem szokott fajni mensi alatt? Mered a hodet? Mert ha magas, vagy holnapra visszaugrana, akkor az is lehetne egy jel! En nagyon sok olyan tortenetet hallottam mar, hogy egy nonek az elejen rendesen megjott es megis terhes volt.Ja, es ha ovu utan nem szokott barnazasod lenni, es most volt, akkor az lehetett beagyazodas is...:-) Van otthon teszted? Csinald meg ha gyanakszol!! Sok sikert!!!:-)
2010. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem :(
2010. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erős vérzéssel, görcsökkel sajna nem lehetsz terhes.
2010. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!